головна » статті

У Бердянській райдержадміністрації. Взаємодія органів влади і міліції поліпшується

05.09.2013

Відбулося позачергове засідання колегії райдержадміністрації під головуванням Володимира Чепурного, у якому взяли участь заступники голови, керівники структурних підрозділів, селищний та сільські голови, голова районної ради Станіслав Фролов.

На розгляд членів колегії було винесено одне питання – про стан взаємодії Бердянської райдержадміністрації з правоохоронними органами щодо забезпечення дотримання норм Конституції і законів України, забезпечення правопорядку, захисту прав і свобод громадян. Доповідав з цього питання заступник начальника відділення дільничних інспекторів міліції Бердянського міського відділу ГУМВС України в Запорізькій області Олександр Кузнєцов. Як відомо, рік тому районний відділ міліції було реорганізовано і об’єднано з міським відділом, на який і було покладено завдання з охорони правопорядку на території Бердянського ра-йону. Незважаючи на слабке фінансування, матеріально-технічне забезпечення, працівниками міліції не було скорочено жодного дільничного пункту, що були у районі. На даний час укомплектували службу дільничних інспекторів, замінили двох, які не виправдали довіри, проходять навчання ще декілька працівників.

Та незважаючи на це, зазначив Олександр Миколайович, криміногенна ситуація залишається складною, особливо у таких населених пунктах, як Осипенко – зареєстровано 138 злочинів, Луначарське – 56, Новопетрівка, Дмитрівка – по 47, Берестове – 27. Найбільш розповсюдженим видом злочину є крадіжки майна, спричинення тілесних ушкоджень, хуліганство, незаконний обіг наркотиків. Олександр Кузнєцов навів кон-кретні цифри і факти по кожній територіальній громаді, відповів на запитання учасників засідання.

Зокрема, голова рай-
держадміністрації Володимир Чепурний звернув увагу правоохоронних органів на пришвидшення виїзду оперативної групи на виклик рідних померлого, незаконну торгівлю горілчаними
виробами вдома, на інформування щодо скоєння злочинів, покращення взаємодії органів місцевої влади і дільничних інспекторів. Він висловив впевненість, що плідна співпраця з пра-
воохоронними органами сприятиме нормалізації
криміногенної ситуації у ра-йоні.

Володимир Калюжний

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама