головна » статті

У Бердянському районі діє акція «Допоможеш медичним працівникам – допоможеш собі!»

09.04.2020

Шановні мешканці Бердянщини!

Минув майже місяць, відколи по Україні оголошено карантин, який мав би попередити масове зараження населення вірусом нового типу COVID-19. 

Карантин створив для всіх нас чимало дискомфорту. Але цей дискомфорт допомагає зберегти усім життя і здоров’я. Якщо хтось ще не зрозумів у вирі щоденної статистики та прогнозів: ціна недбалості – життя наших громадян.

В особливій зоні ризику літні люди. Задумайтесь на хвилинку про те, що серед них можуть бути наші з вами батьки. Від кожного з нас залежить швидкість розповсюдження вірусу, а відтак – здоров’я багатьох людей.

Дивує, що іноді в магазин заходять батьки з дітьми, які, забуваючи про безпеку, не мають захисних масок.

Безумовно, найбільше навантаження сьогодні на плечах медичних працівників. І кожен із нас, для дотримання вимог карантину і самоізоляції, має їм допомагати.

На сьогодні в багатьох регіонах України на допомогу лікарям відгукнувся великий та середній бізнес, депутати різних рівнів, небайдуже населення та волонтерський рух.

Народний депутат України Олександр Пономарьов перший передав на допомогу нашій медицині чверть мільйона гривень власних коштів на придбання засобів медичного захисту лікарям, медичним сестрам закладів медицини міста і районів, які входять до 78-го виборчого округу.

Його ініціативу, як завжди, в складні періоди для нашого району, чи це буревій, чи ремонт лікарні, підхопили депутати, підприємці, фермери та усі небайдужі жителі.

Задля допомоги медикам в умовах загрози поширення коронавірусу, з метою упередження розповсюдження інфекції серед жителів району ініціюю акцію «Допоможеш медичним працівникам – допоможеш собі!».

На підтримку медиків Бердянського району вже відгукнулися депутати Бердянської районної ради, підприємці, фермери, селищні та сільські голови, голови об’єднаних територіальних громад, які закуповують медичні засоби індивідуального захисту і передають їх медичним закладам району та усім соціальним закладам, які їх потребують, надаючи соціальні послуги.

Тому звертаюся до всіх небайдужих і охочих – придбати засоби медичного захисту і передати їх лікарняним установам та соціальним закладам, які розташовані на території району.

У цих умовах потрібно гуртуватися і координувати свої дії якомога раціональніше. Дуже важливо розумно направляти допомогу туди, де вона потрібна найбільше.

Для нас цінність людського життя – найвищий пріоритет! Тому ми будемо вдячні кожному, хто відгукнеться на акцію!

Бажаю всім здоров’я!

З повагою голова Бердянської районної ради  Жанна Васильчик.

 

У Новопетрівському старостинському окрузі від імені депутатів районної ради працівникам Новопетрівської амбулаторії засоби індивідуального захисту вручили депутати районної ради Жанна Васильчик, Зінаїда Волошкіна та Олег Воронін. 

 

Засоби індивідуального захисту, а саме захисні медичні маски, від депутатів районної ради Олександра Москаленка, Ольги Чурилової, Ольги Погорілої, Нателли Мехеди та Тетяни Новосели отримали працівники Осипенківської амбулаторії загальної практики сімейної медицини, поштового відділення та соціальні робітники Осипенківської сільської громади. Також депутатами районної ради захисні маски були передані для КНП «Андріївська центральна районна лікарня» БРР.

 

Депутат районної ради, голова ФГ «ВВП Агро» Володимир Панков надав захисні маски для працівників Червонопільської амбулаторії та поштового відділення, адже вони знаходяться в зоні ризику та  щоденно надають послуги мешканцям району. 

До акції також долучився ПП Андрій Кірей.

 

Депутат районної ради, вчитель Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів Берестівської сільської ради Сергій Кеда та голова Берестівської сільської ради ОТГ Наталя Кушнір надали для медичних працівників Миколаївської амбулаторії маски, халати, дезинфікуючі засоби, медичні рукавички.

Також на території Берестівської громади на чолі з Наталею Кушнір до акції долучились і працівники Берестівської сільської ради ОТГ, які організували на території місцеву акцію «Добра справа» та  передали медичні засоби захисту для всіх медичних закладів громади.

 

Депутат Запорізької обласної ради Микола Волошин передав захисні маски, оглядові рукавички та дезинфікуючі
засоби  медичним працівникам Новотроїцької амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Засоби індивідуального захисту отримали від Миколи Миколайовича і працівники поштового відділення та соціальний  працівник с. Новотроїцького.

 

Помічник народного депутата України О.Пономарьова, депутат районної ради Алла Токарева та помічник народного депутата Юрій Люцканов, депутат районної ради Олександр Драгнєв та голова Андрівської об’єднаної територіальної громади Анатолій Узунов передали для медичних закладів Андрівської громади засоби індивідуального захисту: захисні рукавички, медичні маски, халати, термометри та дезинфікуючі розчини.

 

Депутат районної ради, голова ФГ «Леся»  Микола Ліщук виділив кошти для КНП «Бердянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Бердянської районної ради  на лікарські препарати, засоби індивідуального захисту та дезинфікуючі засоби.

 

Керівники  агрофірм Долинської сільської ради  виділили кошти для районого КНП «Андріївська центральна районна лікарня» та КНП «Бердянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»на одноразові шапочки, респіратори, захисні окуляри, також на паливно-мастильні матеріали для підвозу медичних працівників.

У благодійній акції «Допоможеш медичним працівникам - допоможеш собі!» взяли участь АФ «Долинська» - керівник депутат районної ради  Володимир Тарак,  АФ «Смірнова» - директор Ірина Пелешко, ФОП Ірина Пелешко.

 

Багато населених пунктів України та всього світу зіткнулися з небезпечною інфекцією COVID-19. Для недопущення її поширення важливо оперативно вживати заходів з профілактики та захисту наших мешканців. Особливо це стосується організації безпеки медичних працівників та іншого персоналу, адже ці люди, як ніхто інший, стоять пліч-о-пліч на першому рубежі в боротьбі з інфекцією.

На сьогодні в Андріївській центральній районній лікарні Бердянської районної ради працює 111 працівників медичного персоналу, які найбільше потребують захисту засобам індивідуального захисту.

 В рамках районної Програми розвитку надання вторинної медичної допомоги у Бердянському районі на 2020 рік для КНП «Андріївська центральна районна лікарня Бердянської районної ради» виділено кошти з районного бюджету у сумі 112,118 тис. грн для закупки лікарських засобів для надання медичної допомоги пацієнтам на запалення легенів, біозахисних костюмів, респіраторів, ізоляційних халатів, бахил, дезинфікуючих засобів тощо.

Розуміючи важливість даного питання, не залишились осторонь і депутати районної ради, приватні підприємці та фермерські господарства району.

Об’єднавши свої зусилля та продовжуючи акцію  «Допоможеш медичним працівникам - допоможеш собі!», для Андріївської центральної районні лікарні Бердянської районної ради 6 квітня 2020 року було закуплено та передано одноразові та багаторазові медичні маски, респіратори, одноразові шапочки, оглядові рукавички, бахили, доставлено до лікарні кисень у балонах.

Для організації підвозу лікарів передано в центральну лікарню паливно-мастильні матеріали.

До акції долучились депутати районної ради Валентина Кущ, Світлана Чуб, Тетяна Солонина, Григорій Линник, Тамара Коломиченко, Микола Олійник, Тетяна Новосела, Ольга Чурилова, Нателла Мехеда, Ольга Погоріла, Галина Шара, АФ «Долинська» - керівник, депутат районної ради Володимир Тарак, АФ «Смірнова» - директор Ірина Пелешко, АФ «Куделя» - керівник Володимир Куделя, АФ «Дубовик» - керівник Євгеній Дубовик, ПП «Войніков і Ко» - керівник Володимир Войніков, голова Андріївської селищної ради Наталя Кагадій, голова Долинської сільської ради  Віталій Пелешко.

Голова Бердянської районної ради Жанна Васильчик щиро дякуємо всім, хто не залишився осторонь акції! 

Гость 10 апр 2020 в 02:00 # Ответить
)) 10 апр 2020 в 02:00 # Ответить
Гость 10 апр 2020 в 02:00 # Ответить

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама