головна » останні новини

У Бердянську захворюваність на грип та ГРВІ іде на спад

26.03.2020

Завідувач відокремленого підрозділу «Бердянський міськрайонний відділ Державної установи «Запорізький обласний лабораторний центр МОЗ України» Олександра Кікарош повідомляє, що рівень захворюваності в Бердянську на грип та ГРВІ за тиждень знизився на 9%, було зареєстровано 673 випадки проти 741, на 46% знизився рівень захворюваності серед дітей шкільного віку, епідеміологічний поріг не перевищено.

Директор КНП «БЦПМСД» Олена Пулькіна зазначає, що дійсно спостерігається зниження рівня захворюваності, але не так значно, як би хотілося.

Зокрема, в понеділок, 23 березня, до лікарів за допомогою звернулось 147 мешканців, проти 198 осіб минулого понеділка. Але якщо діти стали хворіти менше, є зростання захворюваності серед дорослих.

Лікарня працює в штатному режимі, триває процес перепрофілювання терапевтичного корпусу та процес закупівель засобів дезінфекції, захисту та обладнання в межах виділених місцевим бюджетом коштів з протидії поширенню коронавірусу. Про це доповів директор КНП “Бердянське ТМО” Дмитро Єгоров.

За інформацією Запорізького обласного лабораторного центру МОЗ України, показник  захворюваності в Запорізькій області нижче середнього багаторічного показника на 7,7%. У порівнянні з минулим тижнем спостерігається зниження захворюваності на 3,4%.

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама