головна » статті

У Берестовому відкрили пам’ятник Т.Г. Шевченку

13.03.2014

Напередодні 200-річчя з дня народження великого українського поета Тараса Григоровича Шевченка на подвір’ї Берестівської ЗОШ було урочисто відкрито реконструйований пам’ятник Кобзарю. На заході побували керівники району, почесні гості.

Не випадково пам’ятник талановитому поету з’явився у шкільному парку. На думку багатьох, це буде сприяти патріотичному вихованню молоді, а саме школярів.

На відкритті погруддя всіх присутніх поздоровили голова Бердянської районної державної адміністрації Володимир Чепурний, голова Бердянської райради Станіслав Фролов, помічник народного депутата Верховної Ради України Алла Токарєва, голова Берестівської сільради Наталя Кушнір, директор Берестівської ЗОШ Людмила Зозуля.

Як розповіла Людмила Зозуля, у 1972 році був замовлений проект сільського Будинку культури та пам’ятник Тарасу Шевченку біля цього об’єкта. 40 років пам’ятник зустрічав сіль-чан. З ініціативи керівника районного відділу освіти Володимира Липського виникла ідея перенесення пам’ятника до парку у Берестів-ській школі. Її підтримали місцеві підприємці і згодом реалізували.

На урочистому зібранні голова БРДА Володимир Чепурний та голова райради Станіслав Фролов вручили грамоти керівникам підприємств, працівникам, які доклали чималі зусилля та кошти для реконструкції пам’ятника та встановлення його на новому місці.

Звучали вірші Кобзаря, пісні.

Наприкінці відбулося покладання квітів. 

Артем Биков

Amel 20 июн 2014 в 13:25 # Ответить
That's a slick answe
That's a slick answer to a chgilenalng question

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама