головна » останні новини

У дитсадку №27 та кардіологічному корпусі міськлікарні тривають ремонтні роботи

31.10.2019

Навесні поточного року два бердянських об’єкти соціального призначення були відібрані Міністерством будівництва, реконструкції та регіонального розвитку України та включені у перелік об’єктів, капітальний ремонт яких буде здійснюватися за кошти Державного фонду регіонального розвитку.

Загальна кошторисна вартість капітального ремонту будівлі дитячого садка № 27 «Сонечко» (мікрорайон «8 Березня») 14 млн 761 тис 968 грн. Відповідно до проекту ДФРР на перший етап реалізації проекту виділено 6 млн 193 тис 647 грн, і ще 688 тис 184 грн – співфінансування з місцевого бюджету.

На ці кошти передбачається виконати улаштування рулонної покрівлі з утепленням, заміну вікон та дверей на металопластикові, ремонт приміщень пральні, санвузлів, спортзалів (улаштування покриттів підлоги із керамічних плиток, рейок; оздоблення стін та стель), заміну сантехнічних приладів. Другим етапом проекту передбачено заміну теплових мереж від міні-котельні до будівлі ДНЗ, модернізацію вузла вводу в ІТП, улаштування вузла обліку тепла з програмним терморегулюванням, ремонт систем водопроводу, каналізації із заміною труб на поліетиленові, ремонт вимощення, системи вентиляції та благоустрій території із влаштуванням ігрових майданчиків з тіньовими навісами, встановлення малих архітектурних форм, озеленення.

На реконструкцію кардіологічного корпусу міської лікарні передбачено 10 млн 183 тис 589 грн. На перший етап реалізації проекту з Державного фонду регіонального розвитку виділено 3 млн 335 тис 887 грн, співфінансування з місцевого бюджету – 370 тис 654 грн. За ці кошти буде виконано ремонт покрівлі з утепленням, замінено вікна та двері на металопластикові, утеплено фасад. Другий етап робіт передбачає улаштування ганку з гідроізоляцією стін та фундаментів, прибудову тамбура, улаштування пандуса, ремонт підлоги в приміщеннях, внутрішнє оздоблення приміщень, заміну системи опалення з улаштуванням вузла обліку, ремонт системи електропостачання та електроосвітлення.

Зазначимо, що кошти, на які чекали ще влітку, надійшли лише на початку жовтня, тож зараз ремонтні роботи тривають у посиленому темпі (на знімку у дитсадку).

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама