головна » останні новини

У облдержадміністрації. У Запоріжжі вітали найкращих підприємців Бердянщини

12.09.2013
Нещодавно у Запорізькому музично-драматичному театрі ім.Магара відбулися урочистості з нагоди свята - Дня підприємця, в яких взяли участь і представники Бердянського району.

Від імені голови обласної державної адміністрації Олександра Пеклушенка з професійним святом  підприємців привітав заступник голови ОДА Петро Гончарук.У своїй промові посадовець підкреслив, що Президент України Віктор Янукович поставив завдання перед владою всіх рівнів: наступного року Україна повинна ввійти до числа 100 країн, де створено найкомфортніші умови для ведення бізнесу. У зв’язку з цим планується прийняття багатьох змін до законодавства та головне – викорінення такого явища, як тиск на бізнес з боку контролюючих та правоохоронних органів.

Непросто було керівництву райдержадміністрації вибрати, як то кажуть, кращих з най-кращих представників малого та середнього бізнесу району для представлення до нагородження дипломами та грамотами облдержадміністрації з нагоди свята Дня підприємця.

Отже,  за високі досягнення у розвитку Запорізької області дипломами облдержадміністрації були нагороджені голова фермерського господарства “Марія” Микола Линник та директор ПСП АФ “Перемога” Тетяна Солонина.

Грамотами були відзначені як ветеран підприємницької діяльності Віктор Вельбой, приватний підприємець, так і представники молодого покоління підприємців Ірина Бідна та директор ТОВ “Еко-Мілк” Володимир Кущ (усі троє з смт Андріївка). Як продовжувач підприємницької династії був нагороджений Олександр Гаденко з с.Осипенко, приватний підприємець. Також грамоти отримали приватні підприємці  Наталія Байда з с.Дмитрівка  та Лідія Кравченко з смт Андріївка. 

Звичайно, на відзнаки за-слуговує значно більше підприємців. Сьогодні у ра-йоні у тісному контакті та співпраці будуються спів-відносини представників малого та середнього бізнесу з місцевими органами влади. Представники цієї сфери в районі займаються вирощуванням овочевих, зернових та олійних культур, виробницт-вом макаронних виробів, надають транспортні послуги населенню та підприємствам, здійснюють роздрібну торгівлю продовольчими та промисловими товарами.  Наслідком стабільної роботи підприємців району є сплата податків до бюджетів усіх рівнів. А наповнений бюджет - це вже засіб для розвитку села та регіону в цілому.

Ніна Борщова, заступник голови райдержадміністрації

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама