головна » статті

У партійних організаціях. Разом з людьми і для людей

28.11.2013

У стінах оновленого центру первинної медико-санітарної допомоги, що вже декілька місяців успішно функціонує в смт Андріївка, відбулися збори первинної організації Партії регіонів. Команда регіоналів в атмо-сфері повного взаєморозуміння розглянула питання реалізації соціальних ініціатив Президента України В.Ф.Януковича у галузі медицини, підготовки до президентських виборів у 2015 році. Були заслухані звіти депутатів районної та селищної рад про виконану роботу тощо. До речі, на Бердянщині створені та активно діють 33 первинних організацій Партії ре-гіонів. Саме завдяки їх існуванню вдається вчасно реагувати на будь-які ситуації, координувати злагоджену роботу представників партії, яка об’єднала небайдужих людей району – вчителів, медиків, представників культури, під-приємців, сільгоспвиробників та багатьох інших.

У засіданні первинної орга-нізації взяли участь голова районної ради, член виконкому Бердянської районної організації Партії регіонів С.М.Фролов, заступник голови Бердянської районної ради, заступник голови БРОПР Ж.О.Васильчик, помічник народного депутата України А.С. Пономарьова А.Д.Токарєва, селищний голова А.І.Мізін, головний лікар центру первинної медико-санітарної допомоги Т.В.Шевлюк, її заступник К.І. Скупенко, в.о. головного лікаря Андріївської ЦРЛ Т.Д.Михайлова, медпрацівники та працівники КУ “ТЦСО”, інші.

Збори розпочалися з приємного моменту – вручення партійних квитків новоприйнятим членам. Чотирнадцять осіб під гучні оплески поповнили лави Партії регіонів. “Без сумнівів, - підкреслив голова Бердянської районної ради С.М. Фролов, - кожен з вас привнесе у роботу партії ще більше завзяття, нових задумів та енергії для їх звершень, знайшовши підтримку своїх однодумців-однопартійців”.

Відповідно до порядку денного та регламенту роботи збори провела голова первинної організації К.І.Скупенко.

Про виконання пілотного проекту впровадження державного регулювання цін на препарати для хворих на гіпертонію, ініціатором якого став наш Президент, розпо-віла Т.В.Шевлюк.

– Україна на одному з перших місць у світі за смертніс-тю від серцево-судинних за-хворювань, тому впровадження такого проекту актуальне, як ніколи, – сказала головний лікар центру первинної медико-санітарної допомоги. – За ними центр працює лише де-кілька місяців, але вже зараз видно користь для населення. На території Бердянського району є вісім аптечних пунктів, що надають ліки від серцево-судинних захворювань за зниженими цінами.

Також Тетяна Володими-рівна відмітила хорошу роботу у цьому напрямку медичних дільниць Новотроїцького, Андрівки, Дмитрівки та Новопетрівки, які показують гарний приклад для інших територій. Це, якщо хочете, і наше партійне завдання.

У свою чергу К.І.Скупенко окреслила ряд заходів по підготовці до президентських виборів 2015 року, над якими мають працювати представники первинної парторганізації. Як повідомила Катерина Іванівна, велике значення матиме внесок кожного члена Партії регіонів, адже тільки командою можна вирішувати всі поставлені завдання.

У Бердянському районі вже стало системою під час проведення партійних зборів за-слуховувати звіти депутатів районних, сільських та селищної рад. Цього разу про свою діяльність розповіли депутати райради П.П.Шевлюк та селищної ради О.М. Власенко.

– Перш за все приємно бачити таку кількість людей, що вступили до нашої партії, – звернувся до присутніх Петро Петрович. – Думаю, вони з честю будуть нести покладені на них обов’язки.

Далі депутат Бердянської райради розповів, як намагається бути корисним як партії, так і громаді. Це стосується ремонту відрізка селищної дороги, що був здій-снений завдяки співпраці з райавтодором, участі у ремонті шкільного спортзалу та центру первинної медико-санітарної допомоги, постійних консультацій населення. Він подякував усім підприємцям, які допомагають у роботі, й висловив надію на подальшу співпрацю.

Про свої здобутки та прагнення розповіла і депутат селищної ради О.М.Власенко, яка разом з тим займає посаду директора КУ “ТЦСО”. Зараз у відділенні знаходиться 18 підопічних, яких обслуговують 9 працівників. „Ми знаємо, що чим більше вкладаємо у полегшення життя наших пацієнтів, тим легше нам буде працювати самим,” – підсумувала свій звіт Олена Миколаївна.

– Сьогоднішні звіти ще раз довели, що команда Партії регіонів у районі єдина у своїх прагненнях щодо зміцнення первинних парторганізацій, чітко розуміє покладені завдання, – резюмувала Ж.О.Васильчик. – Якщо згадати останню виборчу кампанію у районі, а це позачергові вибори в Андріївці, то вона показала, що лідери суспільної думки від Партії регіонів користуються авторитетом у колективах.

- Жанна Олександрівна подякувала усім, хто брав участь в організації та проведенні виборів, за організацію передплати газети “Регіон- експрес” і разом з тим висловила надію на таку ж плідну й згуртовану подальшу роботу.

Неочікуваним, але приємним завершенням зборів став подарунок від народного депутата України О.С.Пономарьова, який від його імені передала помічник, член Пар-тії регіонів А.Д.Токарєва. Нещодавно представники первинного медико-санітарного центру зверталися до нардепа за допомогою у проведенні телефонного зв’язку. Олександр Сергійович миттєво відреагував на проблему і надав матеріальну допомогу для вирішення цього питання.

Збори завершилися – попереду нові плани та їх реалізація!

Марина Галаган

 

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама