головна » статті

У партійних організаціях. Мешканців Старопетрівки очікують вибори

15.08.2013

Минулої суботи, 10 серпня, відбулася ХVІІ конференція Бердянської районної організації Партії регіонів, у роботі якої взяли участь 52 делегати від 33 первинних парторганізацій Бердянщини. Регіонали розглянули три питання, одним із яких стало висунення кандидата від ПР у депутати Бердянської районної ради по одномандатному мажоритарному округу № 18 (с. Старопетрівка).

Робота конференції розпочалася з приємного моменту – вручення партійних квитків новообраним членам Партії регіонів. До великої й згуртованої команди регіоналів приєдналися Тетяна Миколаївна Поросюк, Яна Григо-рівна Нестеревич та Юрій Степанович Хаджийський, партквитки яким вручив голова БРОПР та Бердянської райдержадміністрації Володимир Павлович Чепурний під підбадьорливі оплески присутніх.

До президіуму на чолі з Володимиром Павловичем Чепурним було обрано голову Бердянської районної ради Станіслава Миколайовича Фролова та депутатів Запорізької обласної ради Леоніда Олександровича Калюжного та Вадима Геннадійовича Кузнєцова. Після дотримання усіх необхідних процедур, як-от обрання членів секретаріату, мандатної та лічильної комісій тощо, присутні перейшли безпосередньо до перегляду питань порядку денного.

Уже 8 вересня мешканців с. Старопетрівка та с. Куликівське очікують вибори депутата до Бердянської районної ради. Після зважених роздумів та обговорень від Партії регіонів було запропоновано висунути кандидатуру директора ДНЗ “Колосок” Ніни Григорівни Ткаченко. Ніна Григорівна 33 роки пропрацювала вихователем, а потім і директором цього дитсадка, за цей час зарекомендувавши себе як чудовий організатор, вмілий керівник, людина, яка здатна знаходити спільну мову з оточуючими, а разом з тим зуміла завоювати авторитет та повагу жителів Старопетрівки і Новопетрівки. Професійна діяльність Ніни Григорівни, як і робота її колективу, неодноразово була високо оцінена обласним та районним керів-ництвом. Схвальні відгуки директора Новопетрівського Будинку культури Людмили Василівни Шевченко, Новопетрівського сільського голови Валентина Івановича Смаги, начальника Бердянського районного відділу освіти Володимира Миколайовича Липського засвідчили, що ця сильна і вольова, активна і доброзичлива жінка як ніхто інший гідна представляти інтереси Старопетрівської громади у Бердянській районній раді.

 Делегати конференції одноголосно підтримали кандидатуру Ніни Григорівни Ткаченко (на фото).

Заступник керівника апарату ЗООПР Борис Іванович Свістельніков, який також брав участь у роботі конференції, підтримав вибір бердянських однопартійців. Борис Іванович відзначив злагоджену та плідну роботу, яку вже неодноразово демонструвала Бердянська районна організація Партії регіонів. Він наголосив і на тому, що за останні два роки у Запорізькій області було проведено близько 50 виборів до місцевих рад, і майже всі обрані депутати (окрім двох випадків) були представниками Партії регіонів.

Стратегію та бачення організації виборчого процесу в Старопетрівці у своєму виступі розкрила заступник голови райради Жанна Олександрівна Васильчик. Вона вкотре щиро подякувала всім, хто доклав зусиль до перемоги кандидата від Партії регіонів на виборах в Андріївці, і зазначила, що цей досвід буде враховано під час майбутньої передвиборної кампанії у Старопетрівці.

Окрім виборчих, були ґрунтовно розглянуті не менш важливі питання про роботу БРОПР щодо організації та проведення в Бердянському районі Всеукраїнської вахти пам’яті “Пишаємося Великою Перемогою” у 2013 році (доповідав заступник голови Бердянської ра-йонної держадміністрації Микола Миколайович Закоморний) і про організацію роботи громадської приймальні Партії регіонів у Бердянському районі (інформував депутат Запорізької облради Вадим Геннадійович Кузнєцов). Вадим Геннадійович, який був керівником громадської приймальні ПР з моменту її створення, звернувся до однопартійців із проханням звільнити його з посади. За словами народного обранця, який до того ж голова правління благодійного фонду “Наша Бердянщина”, велику кількість обов’язків фізично неможливо виконувати якісно, тому деякими з них доведеться поступитися. Делегати конференції одноголосно підтримали звернення Вадима Геннадійовича.

Робота ХVІІ конференції Бердянської районної організації Партії регіонів добігла свого кінця. Делегати отримали нові завдання, попереду далекоглядні плани, але незмінним залишилося одне – продовження втілення партійної політики та ініціатив Президента України Віктора Федоровича Януковича у життя, а разом з цим покращення добробуту всіх мешканців Бердянщини.

 Марина Галаган

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама