головна » останні новини

У прокуратурі міста

05.07.2019

Квартирного крадія –до суду

У травні 2019 року, приблизно о 21 годині, П., проходячи біля будинку в м. Бердянську, проник до квартири та викрав гроші та планшет  на  суму 14000 гривень, що належать потерпілій Р.

Після цього з викраденим майном залишив місце скоєння злочину, розпорядившись ним на власний розсуд, чим завдав потерпілій майнову шкоду.     

Справу передано до суду.

Залишили під вартою

На початку лютого 2019 року у П. виник умисел на незаконний збут особливо небезпечного наркотичного засобу наркозалежним особам на території Бердянська.

Так, зловмисниця, будучи особою, яка скоїла злочин, передбачений ст.309 КК України, незаконно придбала паперовий згорток з особливо небезпечним наркотичним засобом та продала його наркотично залежній особі. Правопорушниці повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.307 КК України, та за принциповою позицією прокуратури обвинуваченій обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою до суду.

На три роки  за ґрати

На початку вересня 2017 року в с. Берестове Бердянського району Запорізької області В. зайшов на  територію домоволодіння і таємно викрав належне Г. майно. Після цього В. з викраденим майном залишив місце  злочину, чим завдав потерпілому майнову шкоду.

Крадій на цьому не зупинився та скоїв протягом вересня-грудня 2017 року на території села ще чотири крадіжки, завдавши потерпілим, які проживають у вказаному селі, майнову шкоду.

Крім того, у листопаді  2017 року за поданням Бердянського відділу поліції  ухвалою Бердянського міськрайонного суду Запорізької області йому встановлено адміністративний нагляд строком на один рік із застосуванням у повному обсязі адміністративних обмежень.

Однак всупереч вказаним в ухвалі суду обмеженням злочинець без поважних причин самовільно, з метою ухилення від адміністративного нагляду з 08.11.2017 року  по  25.12.2017 року залишав місце свого проживання, чим умисно порушував правила адміністративного нагляду, встановлені ухвалою Бердянського міськрайонного суду.

Отже, завдяки якісному забезпеченню процесуального керівництва, наполегливій позиції прокурора та справедливому розгляду справи Бердянським міськрайонним судом, обвинуваченого вироком суду засуджено до покарання на три роки позбавлення волі.

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама