головна » останні новини

У прокуратурі міста

12.07.2019

Рецидивіст завдав шкоди на 25 тис. грн,  тепер чекає вироку за ґратами

Бердянською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ч. 2 ст.186 КК України.

Так, у липні 2019 р. неодноразово судимий місцевий житель, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, знаходячись на території центрального ринку м.Бердянська, помітив на шиї жінки золотий ланцюжок, підійшов до неї, застосовуючи насильство, через голову зняв з шиї потерпілої вищевказаний ланцюжок, заволодів належним потерпілій золотим ланцюжком.

Після цього злодій, утримуючи при собі викрадене майно, покинув місце скоєння злочину, розпорядившись вищевказаним майном на власний розсуд, чим завдав потерпілій майнову шкоду на загальну суму 25000 грн.

Зловмисника затримано відповідно до ст. 208 КПК України та повідомлено про підозру за ч. 2 ст.186 КК України.

На даний час процесуальним прокурором до суду направлено клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Тарас Матвіїїшин, прокурор Бердянської місцевої прокуратури

 

Наркоторговця посадили на шість років з конфіскацією

Бердянською місцевою прокуратурою до суду направлено обвинувальний акт за ч.2 ст.307, ч.3 ст.321 КК України.

17 червня 2019 року гр.Т. прибула до міста Бердянська Запорізької області та придбала наркотичний засіб метадон та сильнодіючий лікарський засіб у великому розмірі з метою подальшого його збуту, який, незаконно зберігаючи при собі, перенесла за місцем свого тимчасового проживання за адресою.

Далі, в цей же день за місцем її тимчасового проживання в ході проведення огляду місця події за участю гр. Т. у останньої виявлено та вилучено 147  згортків з наркотичним засобом метадон та сильнодіючий лікарський засіб – димедрол, які остання незаконно повторно зберігала при собі з метою збуту.

Отже, завдяки якісному забезпеченню процесуального керівництва, наполегливій позиції прокурора та справедливому розгляду справи судом, обвинувачену вироком суду засуджено до покарання у вигляді позбавлення волі на 6  років з конфіскацією майна.  

Ольга Кривцун, прокурор Бердянської місцевої прокуратури юрист 1 класу

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама