головна » останні новини

У прокуратурі міста

26.07.2019

На п’ять років у в’язницю

На початку листопада 2018 року, знаходячись у магазині «Центр» у  Бердянську, С., скориставшись тим, що потерпілий залишив свій верхній одяг у примірочній, непомітно для всіх з кишені куртки викрав його мобільний телефон. Після цього залишив місце скоєння злочину.

Також у листопаді 2018 р. злочинець скоїв ще дві крадіжки, спричинивши потерпілим майнову шкоду.

Однак через декілька днів правопорушник був зупинений працівниками поліції, які під час поверхневого огляду виявили та вилучили холодну зброю, а саме ніж.

Не зупинившись на скоєних злочинах, С. біля будинку в м. Бердянську ззаду підійшов до потерпілої та напав на
неї. Приставивши до горла потерпілої ніж, почав погрожувати їй застосуванням фізичного насильства, став вимагати передати йому мобільний телефон.

Одразу після цього С. вирвав з рук потерпілої сумку, в якій був її мобільний телефон та банківські картки. Після цього грабіжник залишив місце вчинення злочину.

Завдяки якісному забезпеченню процесуального керівництва, наполегливій позиції прокурора та справедливому розгляду справи судом, обвинуваченого вироком суду засуджено до покарання у вигляді позбавлення волі на строк 5 років.

Напад на неповнолітню

14 липня 2019 року, знаходячись у Бердянську, мешканець Більмацького району побачив неповнолітню, у якої в руці знаходився мобільний телефон, підбіг ззаду, завдав їй удар та вирвав у неї мобільний телефон. Одразу після цього зірвав рюкзак потерпілої.

З місця вчинення злочину злодій зник. Зловмиснику повідомлено про підозру. Процесуальним керівником досудового розслідування підтримано клопотання слідчого про обрання підозрюваному запобіжного заходу у вигляді взяття під варту, яке задоволено судом.

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама