головна » статті

У районі ентузіасти розпочали шити захисні маски самотужки

16.04.2020

На території Бердянського району триває благодійна акція «Допоможеш медичним працівникам – допоможеш собі!».

З початку карантину на території району відчувався дефіцит медичних засобів індивідуального захисту. На вирішення проблеми одразу зреагували громадські діячі та небайдужі люди. Ентузіасти розпочали шити маски самотужки, використовуючи бинт, марлю, тканини та інші підручні засоби.

Керівник громадської організації «Новопетрівська хвиля» Олена Жигула згуртувала навколо себе небайдужих, ініціативних жінок – Валентину Корчигу, Тетяну Биткову, Валентину Кущ, Олену Ревуцьку, Олександру Масюру,  об`єднала зусилля в протидії коронавірусній інфекції та організувала якісний пошив індивідуальних масок.

«Фабрика» з виготовлення масок, що організували громадські діячки, працює вже кілька днів поспіль.

– Усі разом ми не залишимо наших людей з цією бідою сам на сам і робитимемо все можливе, щоб спільно протистояти тяжкому вірусу, – зазначає голова Бердянської районної ради Жанна Васильчик, ініціатор акції «Допоможеш медичному працівнику - допоможеш собі!». – Захисна маска цієї весни – головний елемент у гардеробі кожного.

Відгукнулись на благодійну акцію власноручним пошивом масок і медичні працівники Старопетрівського ФАПу Поліна Портна, Яся Коломоєць, Світлана Кононова на чолі з директором Новопетрівського будинку культури та секретарем громадської організації «Новопетрівська хвиля» Ларисою Таращенко.

До цієї справи долучились Світлана Ніколаєнко, Ірина Семенченко, Зоя Пташинська, Валентина Кірова, Анастасія Поросюк, Тетяна Ковбаса, Наталя Кущ. Ці небайдужі жінки презентували для цієї справи тканину.

У першу чергу маски будуть розповсюджуватись серед людей вразливої категорії та які знаходяться в групі ризику і стоять на диспансерному обліку.

Так, тільки в селі Старопетрівці хворих на цукровий діабет 22 жителі,  від серцево-судинних захворювань страждають 120 мешканців, у селі проживають дві дитини-інваліди, дві багатодітні сім’ї та люди, які опинились у складних життєвих обставинах.

До пошиття масок можуть долучитися усі небайдужі, до речі, і роздавати їх можна своїм рідним, близьким, друзям та тим, кому вони перш за все необхідні. А якщо немає можливості шити маски, можна допомогти «фабриці» матеріалами для шиття і таким чином долучитися до доброї справи.

 

«Фабрика» з виготовлення масок, що організували громадські діячки, працює вже кілька днів поспіль.

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама