головна » останні новини

У районній раді звітували про роботу Терцентру соціального обслуговування

23.01.2020

Директор Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Ніна Трегубенко звітувала про роботу цієї комунальної установи на нараді  з питань діяльності комунальних підприємств, організацій та установ Бердянської райради.

Зокрема, Ніна Пилипівна зазначила, що впродовж 2019 року центром обслуговано 426 осіб. Серед них 223 особи, яким більше 80 років, 407 громадян похилого віку та 58 осіб з інвалідністю.

 На обліку в територіальному центрі перебуває 331 особа, з них 312 на домашньому обслуговуванні. Нова форма роботи з об’єднаними територіальними громадами сільських рад, селищною, сільськими радами, взаєморозуміння щодо питання співфінансування утримання підопічних у відділенні стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання, дали змогу не закрити, а поліпшити умови проживання, де сьогодні там перебуває 19 осіб.

Керівник центру доповіла, що за рахунок коштів районного бюжету проведено косметичний ремонт у кімнатах, де проживають підопічні, та також проінформувала, що підопічні, які знаходяться у відділенні, повністю забезпечені всім необхідним для повноцінного проживання.

За звітний період 28 соціальних робітників надавали допомогу 402 особам похилого віку, одиноким та пенсіонерам, які мешкають самотньо. Загалом працівники надають 47 видів соціальних послуг.

Територіальний центр активно співпрацює з Осипенківською ОТГ. Упродовж 2019 року було надано соціальні послуги 179 одиноким та одиноко проживаючим громадянам, а саме: с. Осипенко – 119; с. Червоне Поле – 16; с. Старопетрівка – 17; с. Новопетрівка – 27.

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама