головна » статті

У військовій частині на кордоні. Запорізькі козаки провели навчання на кордоні

03.07.2014

16 червня 2014 року представники шести козацьких організацій, самооборони Майдану, Народної Ради Запоріжжя побували на території тимчасового прикордоння, в розташуванні військової частини і Усть-Азовського полку отамана С. Галича біля селища Чонгар.

Як  і під час першої експедиції на Чонгар, городяни і місцеві підприємці зібрали
для українських військово-службовців гуманітарну допомогу. Активну участь та допомогу в підготовці експедиції взяли Ігор Іванов, Тетяна  Макаренкова, Гаррі Есебуа, Олег Сюдіков, Ростислав Шурма.

У військовій частині на кордоні представники Запорізької обласної координаційної ради з питань козацтва та військові провели спільні нав-чання. Козаки на чолі із заступником голови обласної координаційної ради з питань козацтва Дмитром Сухініним не лише доставили гуманітарну допомогу, а й виконали почесну місію — за  зразкове несення служби нагородили медалями Запорізької обласної державної адміністрації “Козацька звитяга” прапорщика Юрія Литвина, старшого прапорщика Андрія Тисячного, старшого солдата Євгена Кравченка.

Приємною несподіванкою для всіх військовослужбовців був виступ групи майстрів бойового козацького мис-тецтва Ю. Копишинського, що продемонстрували прийоми і техніку володіння середньовічною зброєю.

Друга експедиція та нав-чання видалися вдалими. Попереду у козаків та військових ще багато роботи: охорона кордонів та миру, патріотичне виховання молоді в дусі козацтва та відданості традиціям, Україні.

Роль козаків у вирішенні цих питань неодноразово відзначалась головою Запорізької обласної державної адміністрації Валерієм Барановим. Запорізьке козацтво готове виправдати довіру та виконати найскладніші завдання.

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама