головна » останні новини

У виконкомі розповіли про роботу Бердянськводоканалу

19.01.2017
Заступник директора КП „Бердянськводоканал” БМР з перспективного розвитку Олександр Македонський розповів про роботу названого підприємства.

Продовжується робота зі встановлення абонентами засобів обліку води. Протягом минулого року відділом інспекції КП „Бердянськводоканал” БМР було складено 712 актів (на 1 237 472 грн.) за фактами порушень абонентами правил використання комунальної системи водозабезпечення і водовідведення. Від загальної кількості порушень за 2016 рік порушення опломбування складають понад 75%.

Втрати КП „Бердянськводоканал” БМР від несанкціонованого (безоблікового) споживання води абонентами з міської водопровідної мережі, за підсумками 2016 року, складають 17,8%.

З 1.12.2016 року в КП „Бердянськводоканал” БМР здійснено реорганізацію служби збуту, у результаті чого було створено службу реалізації послуг і контролю, що є структурним підрозділом названого підприємства.

Одним із відділів новоутвореної служби є сервісний центр, діяльність якого полягає у якісному та доступному сервісі, спрямованому на задоволення потреб абонентів в отриманні вичерпної інформації, необхідної для укладення договорів та оформлення проектно-тех-нічної документації.

Загальна кількість абонентів (без урахування суб’єктів підприємницької діяльності) складає 51059 осіб. З них 17822 особи є абонентами приватного сектору (з якими укладено 14476 договорів), а ще 33237 осіб є власниками квартир багатоповерхових будинків (з ними укладено 4896 договорів). При цьому слід нагадати, що починаючи з квітня 2014 року даним підприємством було укладено з власниками квартир лише 149 договорів з 33237 необхідних.

Таким чином, станом на сьогоднішній день КП „Бердянськводоканал” БМР необхідно укласти (переукласти) 3217 договорів із абонентами приватного сектору і 28341 договір із абонентами — власниками квартир багатоповерхових будинків.

Необхідність в укладенні комунальним підприємством такої значної кількості договорів з користувачами — власниками квартир у багатоповерхівках пов’язана з вимогами ЗУ „Про житлово-комунальні послуги” (від 24.06.2004 р.), ч. 5 ст. 19 (прийнята 16.04.2014 р.).

Отже, з грудня 2016 року КП „Бердянськводоканал” БМР проводить масштабну роботу з укладання договорів про надання послуг водопостачання та водовідведення з населенням міста Бердянська на основі типового договору, затвердженого Постановою КМУ від 21 липня 2005 року (№630).

Укладення договорів здійснюється як у сервісному центрі підприємства (якщо абонентом отримано повідомлення про необхідність цієї процедури), так і за допомогою контролерів абонентського відділу під-приємства безпосередньо на дому в користувачів.

Зауважимо: усі контролери мають службові посвідчення. Олександр Македонський закликав абонентів перевіряти посвідчення контролерів. Разом з тим, керівницт-во підприємства звертається до бердянців та гостей міста з проханням виявляти шанобливе ставлення до контролерів КП „Бердянськводоканал” БМР, відчиняти двері. У разі наявності запитань щодо договору та обліку послуг користувачі можуть звернутися до сервісного центру підприємства.

Крім того, Олександр Македонський висловив прохання до абонентів не турбуватися у разі неотримання ними квитанцій за спожиті послуги. У зв’язку з економією фінансових ресурсів підприємства користувачам, які отримують субсидію та/або мають переплату, квитанції не друкуються. Перевірити суми переплати за особовим рахунком можна у сервісному центрі або в пунктах прийому платежів „Бердянськ-зв’язоксервіс”.

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама