головна » статті

у вищих навчальних закладах. Студенти України за якісну освіту

25.06.2015

5 червня у Києві пройшов Всеукраїнський з’їзд студентських самоврядувань, у якому взяла участь студентка 3 курсу Бердянського університету менеджменту і бізнесу, голова студентської ради Олена Соловей. Основним питанням було обрання двох представників студентства до Національної агенції із забезпечення якості вищої освіти (НАЗЯВО).

На з’їзді вищі навчальні заклади були представлені лише одним делегатом. Спілкуючись між собою, студенти отримали гарний досвід:  дехто переоцінив роботу свого самоврядування у своєму вищому навчальному закладі, дехто виніс щось нове, а де-хто зовсім вирішив переробити самоврядування свого вищого навчального закладу. Варто зазначити, що з’їзд пройшов у Будинку вчителя, де майже сторіччя тому творили історію представники УНР. Це допомагало розуміти, що цей захід також історичний, адже вперше студенти увійдуть у склад НАЗЯВО.

Всього було 13 кандидатів. Після підрахунку голосів переможцями стали Андрєєв Микита та Руснак Олена. Вони були обрані делегатами до Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти за квотою органів студентського самоврядування. На їх рахунку багато корисних справ, серед яких нещодавня боротьба за збереження пільгового проїзду для студентів.

З’їзд відбувся не тільки для обрання делегатів. Це був гарний досвід серед самих студентів, які обмінялися досвідом в управлінні самоврядуванням у своїх навчальних закладах.

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама