головна » останні новини

Українським молодим матусям видаватимуть оновлені бебі-бокси

19.09.2019

Ще більше подарунків для немовлят

Міністерство соціальної політики України з вересня 2019 року значно розширило наповнення бебі-боксів для новонароджених. Перелік подарунків для немовлят відтепер буде ще більшим. 

З початку проекту "пакунок малюка" виріс з 30 до 70 позицій і тепер додатково включає:

– новий одяг (сорочки, беретик, царапки, слинявчик, комбінезон-трансформер демісезонний);

– предмети споживання (полуплед, розвиваючі іграшки для стимулювання зорових, слухових, тактильних відчуттів і рухових навичок, м'яка книга з високою контрастністю зображення, багатофункціональний розвиваючий килимок);

– засоби гігієни для новонародженого (крем під підгузник, ватні гігієнічні палички, мило для прання дитячих речей, гребінець для волосся, губка для купання);

– засоби гігієни для мами (прокладки гігієнічні та післяпологові).

Світлана Гребенюк, заступник директора з пологової допомоги, зазначила, що у вересні кількість бебі-боксів отримано достатньо. Усі вони з новими наборами.

— Але у нас ще залишилося більше 100 «пакунків малюка» з минулого місяця, — зазначила Світлана Олександрівна. — До пологового будинку бебі-бокси надходять зазделегідь. Спочатку буде роздано їх, а потім вже нові. Усього ж з початку цього року молоді матусі у Бердянському пологовому будинку одержали 564 бебі-бокси.

У Міністерстві зазначають, що з 1 вересня 2018 року (коли був введений цей проект) "пакунок малюка" отримали вже 289 454 дитини, що становить 97 % від кількості народжених.
196 417 з них – отримали свій бебі-бокс у цьому році.

Світлана ТІТОВА

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама