головна » останні новини

Урочистості до державних свят

29.08.2019

24 серпня 2019 року в центрі села Осипенко Бердянського району до Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України відбулися святкові урочистості: концерт, флешмоб за участю присутніх гостей та вихованців колективу естрадного танцю «Містерія».

Програму відкрили піснею у виконанні гурту «Зодчіє». На початку святкового заходу пройшов молебень вшанування пам'яті загиблих героїв-воїнів АТО України та воїнів-односільчан – учасників АТО.

Щиро подякували всім, хто захищає по цей час наш спокій. 

З привітальними промовами виступили заступник голови Бердянської районної ради Микола Олійник, начальник відділу освіти Осипенківської сільської ради Лариса Яковенко. До даного заходу приєдналися депутати Бердянської районної ради Ольга Чурилова і Олександр Москаленко.

Зі словами дяки всім, хто завітав на свято, та сподіваннями на те, що закінчиться війна і в Україні запанує мир та спокій, присутні звернулися до учасників свята і побажали усім добра, злагоди і миру.

Більше за все раділи виступам своїх односельців (на фото зліва Я. Петрик), танцям і флешмобу маленькі учасники свята (на фото угорі).

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама