головна » статті

Урочистості у селі Осипенко

16.05.2019

8-9 травня у різних куточках Бердянського району відбулася низка заходів із вшанування пам’яті загиблих і відзначення перемоги у Другій світовій війні.

Так, 74-ту річницю Перемоги над нацизмом урочисто відзначили і у селі Осипенко.

На початку заходу відбувся мітинг-реквієм. Ведучі  урочистого мітингу проникливими, хвилюючими словами доносили до присутніх священну пам’ять про героїв, що полягли на фронтах  Другої світової війни, що віддали своє життя в боротьбі за Перемогу, за їх обірвану війною юність, за зразки мужності, силу духу, самопожертву, яку вони виявили в боях за рідну землю…

Зі словами подяки до ветеранів Другої світової війни та із закликом до всіх присутніх пам’ятати про подвиг героїв минулої страшної війни звернувся сільський голова Осипенківської сільської ради Валентин Смага.

Після музичних композицій та спогадів про часи війни, слів вдячності присутні поклали квіти до пам’ятника невідомому солдатові й хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх героїв, що полягли на полі бою за свою Батьківщину. 

 

Після закінчення мітингу було розпочато великий концерт для жителів Осипенківської громади. Свої виступи подарували вихованці Осипенківського будинку культури – учасники зразкового ансамблю естрадного танцю «Містерія» (керівник Дарина Гіжа), вокального ансамблю «Колорит» (керівник Олена Конюхова), крім того, учні Осипенківської музичної школи (керівник Ольга Біловол) і хор української пісні села «Вербиченька».

Хвилюючим і проникливим був музичний супровід та майстерне виконання тематичних творів.

Концерт відвідали багато дітей та молоді, для яких працювали атракціони та розважальні майданчики.

Після завершення концерту з привітаннями до всіх присутніх звернулась завідуюча Осипенківським будинком культури Тетяна Москаленко й зауважила, що ми, українці, повинні пам’ятати і шанувати героїв, завдяки яким сьогодні живемо. Подвиг героїв назавжди внесений до літопису людської мужності, він навічно залишиться у пам’яті українського народу.

Учні Осипенківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів несуть Вахту пам’яті біля пам’ятника невідомому солдатові у парку с. Осипенко; старшокласники шанують пам’ять загиблих у роки Великої Вітчизняної війни покладанням квітів. 

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама