головна » статті

Урочистості з нагоди свята

14.11.2019

Районні урочисті заходи з нагоди Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва відбулися 7 листопада у м. Бердянську. У них взяли участь голова БРДА Роман Молодецький, голова Бердянської райради Жанна Васильчик та помічник народного депутата О.С.Пономарьова Алла Токарєва.  

За розвиток української культури, збереження національної спадщини, формування національної свідомості, творчий пошук та виховання юних бердянців на кращих традиціях і духовних орієнтирах представники галузі культури отримали привітання, грамоти та квіти.

Грамотами Департаменту культури, туризму, національностей та релігій Запорізької обласної державної адміністрації  за сумлінну плідну працю, відданість обраній справі, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток культури Запорізької області нагороджені Олена Гронь, директор комунального закладу «Андріївська дитяча музична школа», Валентина Леоненко, завідувач Андріївської селищної бібліотеки, Марина Шушкалова, керівник хореографічного колективу КЗ «Дмитрівський Центр культури, спорту та дозвілля». 

Також кращих працівників галузі культури та народного мистецтва Бердянського району відзначено Почесними грамотами Бердянської районної державної адміністрації,  Бердянської районної ради,  Осипенківської об’єднаної територіально громади та відділу освіти, культури та архівної справи Бердянської райдержадміністрації.

Подарунком для присутніх у залі стала цікава концертна програма.

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама