головна » статті

Урочистості. У Бердянському районі відзначили звільнення від гітлерівської окупації

22.09.2016

Наприкінці минулого тижня в усіх населених пунктах району відбулись урочисті та святкові заходи з нагоди 73-ї річниці їх визволення від фашистських окупантів, які традиційно співпадають із відзначенням Дня селища та сіл Бердянщини.

У передсвяткові  дні в кожному селі мешканці згадували своїх визволителів та земляків, які віддали життя у роки Другої світової війни. Їх пам'ять було вшановано хвилиною мовчання, а до кожного пам’ятника, до кожної могили воїнів та братських поховань були покладені сотні квітів від вдячних нащадків.

16 вересня голова райдерж-адміністрації Роман Молодецький завітав з поздоровленнями до мешканців
с. Берестового, яке, до речі, відзначило 215-ту річницю свого утворення, та до осипенківців, які також святкували цього дня  День села та річницю визволення.

Звертаючись до земляків з нагоди свята, Роман Феліксович відзначав героїзм та самопожертву воїнів-визволителів, а також мужність місцевого населення, яке за два роки фашистської окупації пізнало багато горя та знущань, але жило з вірою у визволення та протистояло ворогові як могло. Очільник району щиросердечно подякував ветеранам фронту і тилу за життєві подвиги, побажав їм якнайдовше залишатися в строю та силою свого духу бути прикладом патріотизму для молодого покоління.

Миру, щастя, добра та здоров'я бажали мешканцям ра-йону у ці дні також помічник народного депутата Олександра Пономарьова Алла Токарєва, селищний, сільські голови, депутати обласної, районної та місцевих рад.

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама