головна » останні новини

Увага! Конкурс

19.01.2017
“Уявіть, що ви - радник нового Генерального секретаря ООН

Яку глобальну проблему ви б допомогли йому вирішити в першу чергу і що б ви запропонували для її вирішення?”

Шановні діти та батьки!

Якщо ваша дитина проявляє цікавість до писемності, запропонуйте їй взяти участь у конкурсі, який організовує „Укрпошта”.

З 15 грудня 2016 року „Укрпошта” запрошує школярів від 10 до 15 років взяти участь у національному етапі
46-го Міжнародного молодіжного конкурсу творів епістолярного жанру „Уявіть, що ви - радник нового Генерального секретаря ООН. Яку глобальну проблему ви б допомогли йому вирішити в першу чергу і що б ви за-пропонували для її вирішення?”.

Мета конкурсу - розвивати у молоді уміння формулювати та висловлювати свої думки, пробуджувати в них бажання писати листи, привернути увагу до тієї важливої ролі, яку відіграють поштові служби. Конкурс буде проведено на регіональних, національному та міжнародному  рівнях.

Національний конкурс відбувається в  два етапи:

· регіональний етап - проводиться з 15 грудня 2016 року до 15 березня 2017 року. В цей період конкурси організовують дирекції  „Укрпошти” в усіх областях України.

· фінальний етап - триватиме з 16 березня до 30 квітня 2017 року.

Розглядатимуться твори, що посіли перше місце в кожній дирекції „Укрпошти”.

Конкурсний твір пишеться у формі листа, прозовою мовою, обсягом до 800 слів. Конкурсний твір має містити такі елементи: адреса адресата (може бути вигаданою), вітання, зміст листа, закінчення, підпис.

Терміни відправлення конкурсного твору з 15.12.2016 по 15.03.2017, що має підтвердити відбиток календарного штемпеля на конверті.

Надсилайте конкурсні роботи на адресу: 69005 м. Запоріжжя, пр. Соборний, 133, ЗД УДППЗ „Укрпошта” із позначкою на конверті „Конкурс ВПС”.

Переможців національного конкурсу „Укрпошта” оголосить 30 квітня 2016 року. На них очікують такі грошові премії: І місце - 5 тис. грн.; ІІ місце - 3 тис. грн.; ІІІ місце - 2 тис. грн.

Творча робота переможця національного конкурсу відправлятиметься на оцінювання журі Міжнародного конкурсу. Переможці Міжнародного конкурсу отримають золоту, срібну і бронзову медалі за перше, друге і третє місце відповідно. Дитина, яка отримає золоту медаль, також нагороджується поїздкою в м. Берн (Швейцарія), де проведе незабутню подорож у супроводі організаторів конкурсу.

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама