головна » останні новини

Увага! Конкурс

19.01.2017
Оголошено конкурс проектів програм, розроблених громадськими організаціями ветеранів та інвалідів

Виконавчий комітет Бердянської міської ради оголошує конкурс проектів програм, розроблених громадськими організаціями ветеранів та інвалідів, для виконання яких надається фінансова підтримка за рахунок коштів міського бюджету.

Метою проведення конкурсу є залучення громадськості міста до вирішення питань соціального захисту та виконання програм, які забезпечать ефективне розв’язання соціальних проблем ветеранів війни та праці, громадян похилого віку та інвалідів, осіб, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС та інших пільговиків міста.

До участі у конкурсі допускаються проекти програм, розроблені та подані громадськими організаціями та їх об’єднаннями, які є юридичними особами, зареєстрованими в установленому порядку.

До участі в конкурсі не допускаються проекти програм, розроблені та подані громадськими орга-нізаціями та їх об’єднаннями, які використовують у назві символіки комуністичного та/або націонал-со-ціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів.

Для участі в конкурсі громадські організації та їх об`єднання подають конкурсну документацію, складену державною мовою.

Граничний обсяг фінансування програм за рахунок бюджетних коштів становить 235 346 грн.

Конкурсна документація протягом 30 днів з дня опублікування оголошення подається до каб.3-а виконавчого комітету Бердянської міської ради за адресою: м. Бердянськ, пл. Єдності, 2, з понеділка по четвер з 8.00 до 17.00 годин, у п`ятницю з 8.00 до 16.45.

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама