головна » останні новини

Увага, шахрайство!

23.01.2020

12 січня до Бердянського відділу поліції ГУНП  в Запорізькій області звернувся місцевий житель, 1995 року народження, із заявою, що випадковий знайомий попросив у нього мобільний телефон, начебто для дзвінка, і не повертає.

Співробітники кримінальної поліції групи «Схід» Бердянського відділу поліції встановили особу підозрюваного – ним виявився 23- річний житель міста Бердянська. Громадянин ніде не працює, живе за кошти родичів і дрібних крадіжок. Крім того, як з’ясувалося, він за допомогою чужого гаджету встиг оформити на його власника онлайн-кредит на суму 10000 грн, а гроші перевести на картку своєї знайомої.

З аналогічною завою 14 січня звернувся і житель Бердянського району, 1996 року народження. Його телефоном також скористався випадковий знайомий – відпочивали в одній компанії, і, оформивши на власника онлайн-кредит у сумі понад 6000 грн, у подальшому перевів їх на свій рахунок. Дільничні офіцери поліції Олександр Клименко, Валентин Тиховод, Руслан Варченко встановили його особу – ним виявився місцевий житель, 1997 року народження, який зізнався у скоєному.

За даними фактами відкриті кримінальні провадження за ознаками ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України (шахрайство) і будуть встановлені обставини правопорушень.

13 січня до Бердянського відділу поліції звернувся місцевий житель, 1991 року народження. Він перерахував невідомим через банківський термінал понад 2500 грн за паливні брикети, об’яву про продаж яких побачив на одному з відомих сайтів.

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама