головна » статті

В новий рік – без бюджету

30.12.2013

Відбулася остання в поточному році сесія Бердянської районної ради. На жаль, бюджетні організації вступають у новий рік без бюджету-2014, оскільки Верховна Рада буде розглядати його лише 16 січня.

На розгляд  депутатів було внесено майже сорок питань, з якими вони впоралися досить впевнено і швидко: всі проекти рішень були детально обговорені на засіданнях постійних комісій та президії районної ради.

Депутати затвердили звіт голови ради Станіслава Фролова про роботу за рік, що минув, практично без зауважень, відзначивши позитивні зрушення у роботі, і лише депутат Євген Молотков висловив ряд критичних зауважень щодо роботи голови ради, його апарату, виконання делегованих повноважень районною державною адміністрацією.

На сесії було затверджено зміни до районного бюджету. Як зазначила начальник фінансового управління райдержадміністрації Наталя Бочкова: “Рік ми починали з бюджетом в 81 мільйон гривень, завершуємо з-понад 91 мільйоном гривень. Майже 10 мільйонів гривень було залучено додатково, з них 6,5 мільйона гривень – на фонд оплати праці”.

Депутати прийняли ряд програм щодо забезпечення життєдіяльності закладів охорони здоров`я, соціального захисту населення, затвердили нормативно-грошову оцінку земельної ділянки, звіт голови пос-тійної комісії з агропромислового розвитку, земельних відносин та раціонального використання природних ресурсів, плани роботи на перше півріччя 2014 ро-ку та розглянули інші питання.

Знаком “За розвиток Бердянського району” відзначені підприємець, депутат районної ради Леонід Гаденко, Новопетрівський сіль-ський голова Валентин Сма-га, секретар Андріївської селищної ради Наталя Кагадій, ветеран праці Андрій Рудик.

На цьому сесія завершила свою роботу.

У роботі сесії взяв участь і виступив голова райдерж-адміністрації Володимир Чепурний.

Володимир Калюжний

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама