головна » останні новини

Вакансії. Запрошуємо взяти участь у конкурсі

26.01.2017
Виконавчий комітет Бердянської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

- начальника відділу державного архітектурно-будівельного контролю м. Бердянська  – 1 штатна одиниця

До конкурсу запрошуються особи з повною вищою освітою за професійним спрямуванням будівництво та архітектура або право, за освітньо-ква-ліфікаційним рівнем магістра або спе-ціаліста. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на керівних посадах не менше 3 років або стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 5 років, знання ділової української мови, вміння роботи на комп’ютері.

- інспектора, головного спеціаліста відділу державного архітектурно-будівельного контролю м. Бердянська – 3 штатні одиниці

До конкурсу запрошуються особи з повною вищою освітою за професійним спрямуванням будівництво та/або архітектура, за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років, знання ділової української мови, вміння роботи на комп’ютері.

- реєстратора, головного спеціаліста відділу державного архітектурно-будівельного контролю м. Бердянська – 2 штатні одиниці

До конкурсу запрошуються особи з повною вищою освітою за професійним спрямуванням будівництво та архітектура або право, за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років, знання ділової української мови, вмінням роботи на комп’ютері.

- головного спеціаліста, бухгалтера відділу державного архітектурно-будівельного контролю м. Бердянська – 1 штатна одиниця

До конкурсу запрошуються особи з повною вищою освітою за відповідним професійним спрямуванням, за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років, знання ділової української мови, вміння роботи на комп’ютері;

- головного спеціаліста, юриста відділу державного архітектурно-будівельного контролю м. Бердянська – 1 штатна одиниця

До конкурсу запрошуються особи з повною вищою юридичною освітою за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років, знання ділової української мови, вміння роботи на комп’ютері.

- головного спеціаліста адміністративного відділу – 1 штатна одиниця

До конкурсу запрошуються особи з повною вищою освітою за відповідним професійним спрямуванням, за освітньо-кваліфікаційним  рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років, знання ділової української мови, вміння роботи на комп’ютері.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи: письмову згоду на обробку персональних даних, заяву встановленого зразка щодо участі в конкурсі, заповнену особову картку (форма №П-2ДС) з відповідними додатками (трудова діяльність, автобіо-графія), дві фотокартки розміром 4х6 см, копію документів про освіту (завірену нотаріально), відомості про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру (декларація) за минулий рік (подається шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування та роздруковується у PDF-форматі), копію заповнених сторінок паспорта громадянина України, довідку про присвоєння ідентифікаційного номера, копію заповнених сторінок військового квитка, медичну довідку про стан здоров’я за формою 133/О, довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності), послужний список та інші документи щодо проходження військової служби.

 

Документи приймаються впродовж 30 календарних днів з дня опублікування оголошення конкурсу за адресою: м. Бердянськ, пл. Єдності, 2, каб. 24-Б; тел. для довідок  3-64-85.

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама