головна » статті

Важливі гості у студентів-журналістів БДПУ

14.11.2019

У середу, 6 листопада, Бердянський державний педуніверситет відвідали представники Державного Департаменту США Джеймса Куліковскі та Агенції США з міжнародного розвитку (USAID) Сюзан Фрітц.

Викладачі кафедри соціальних комунікацій та студенти-журналісти факультету філології та соціальних комунікацій зустрічали Координатора Державного Департаменту США з питань американської допомоги в країнах Європи та Євразії Джеймса Куліковскі. Разом із паном Джеймсом кафедру відвідали координаторка Державного Департаменту США з питань американської допомоги для України Ерін Спітцер, директорка Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) Сюзан Фрітц.

Для гостей провели екскурсію в навчальні кабінети радіо- та тележурналістики, доценти Юлія Мельнікова  і Анастасія Носко розповіли поважним гостям, як обладнувалися ці лабораторії, продемонстрували новітнє обладнання, яке було закуплене за рахунок грантів від Посольства США в Україні, та про значний фінансовий внесок самого університету, адже грантові кошти можна витрачати лише на обладнання і проведення тренінгів, а ремонтні роботи та закупівля меблів й інших матеріалів лягає на плечі грантоотримувачів.

У приємній і затишній атмосфері пройшла зустріч з представниками студентства різних років навчання. Першокурсники розповіли, чому обрали спеціальність «журналістика», а представники старших курсів – про свій досвід навчання та повсякденне використання ресурсів кафедральної телерадіолабораторії, що дуже допомагає їм під час виробничих практик і сприяє їх становленню як конкурентоспроможних і соціально відповідальних журналістів.

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама