головна » статті

Вибори-2013. З любов’ю до дітей та старопетрівської громади

16.08.2013

Нещодавно вперше випала нагода на свої очі побачити дошкільний навчальний заклад «Колосок», що в Новопетрівці, про який вже не раз чула, що він один з найкращих не тільки у Бердянському районі, але й у Запорізькій області. У всьому, що оточує дитсадок, у його внутрішньому наповненні відчувається вміла та дбайлива рука господині – Ніни Григорівни Ткаченко, яка вже 13 років очолює цей заклад.

Та насправді Ніна Григорівна присвятила роботі з дітьми у «Колоску» набагато більше часу – 33 роки. Така відданість своїй справі пояснюється легко – безмежна любов до дітей, бажання розвивати у малечі розумові та творчі здібності, виховувати у найменших повагу до батьків, любов до рідного краю, християнські цінності. Ніна Григорівна надзвичайно сонячна людина – вона всіх зігріває увагою та бажанням допомогти. Навіть незнайомі їй люди помічають це з першого погляду, що вже говорити про дітлахів-вихованців «Колоска», їх батьків, увесь колектив дитячого закладу.

Як сучасний керівник Ніна Григорівна знає, що запорука плідної роботи дитячого садка – це його колектив. Саме тому вона сформувала команду талановитих та професійних педагогів. Завдяки наполегливій та сумлінній праці всього колективу вихованці дитсадка – старопетрівська та новопетрів-ська малеча – здобувають не тільки свою першу дошкільну освіту, а й творчо розвиваються.

Ніна Григорівна багато зусиль докладає і для того, щоб покращити матеріальну базу ДНЗ «Колосок». Прикладом цієї роботи є чудове оформлення кімнат, якими неможливо не милуватися. В оновленій актовій залі, що стала окрасою дитсадка, свої перші вистави показує театр маленьких вихованців «Сюрприз», створений за ініціативою Ніни Григо-рівни Ткаченко. Окрім того, у ДНЗ є чудовий дитмайданчик на подвір’ї, дві спортивні зали, музична кімната, куточок народознавства, кімната безпеки життєдіяльності і ще багато інших…  

Буквально все у «Колоску» дихає родинним теплом і безмежною любов’ю до дітей. Робота колективу на чолі з Ніною Григорівною неодноразово була відзначена дипломами та грамотами від районного та обласного керівництва, а ще педагоги постійно беруть участь у різноманітних конкурсах і нерідко стають переможцями.

За всіма досягненнями стоїть кропітка організаторська робота керівника ДНЗ. Та Ніна Григорівна не шкодує ні сил, ні часу заради улюбленої справи.

Не даремно, коли колектив «Колоска» дізнався, що їх Ніну Григорівну висунули кандидатом у депутати до Бердянської районної ради, вона отримала його схвалення та підтримку. Колеги Ніни Григорівни впевнені, якщо вона завоювала довіру, любов та повагу найвибагливіших суддів – дітей, то обов’язково знайде спільну мову й з будь-ким іншим. А щодо якостей, які, на їх думку, потрібні депутату, – чесність, наполегливість, професіоналізм, цілеспрямованість, дипломатичність, вміння
об’єднувати людей, усі вони точно є у Ніни Григорівни!

Та підтримують Ніну Григо-рівну Ткаченко не лише у ДНЗ «Колосок». Багато мешканців Старопетрівки, будь-то представники освіти, культури, торгівлі й бізнесу, пенсіонери та інші, уже визначилися зі своїм кандидатом.  

 

Лариса Анатоліївна Таращенко, завідуюча Старопетрівською бібліотекою:

— Ніна Григорівна, безперечно, авторитетна людина, яку поважають мешканці Старопетрівської сільської ради. Вона виховала не одне поколін-ня майбутніх школярів і тепер її колишні вихованці приводять до дитсадочка вже своїх дітей. Моя донька три роки тому закін-чила дошкільний заклад «Колосок», тому з упевненістю можу сказати, що Ніна Григорівна Ткаченко енергійна, завжди пік-лується про дітей і знаходить можливості для покращення умов їх виховання. Вона пов-ністю віддається своїй роботі і знає, як досягти поставленої мети. Ніна Григорівна вимоглива до себе і до своїх колег, і саме ці риси її характеру допомогли стати дитсадку одним із кращих в області. Мені здається, що саме ці якості повинні бути у депутата районної ради, щоб гідно представляти інтереси старопетрівської громади.

 

Марія Афанасіївна Салій, пенсіонерка:

— Батьки Ніни Григорівни гарні люди. Батько ніколи не боявся праці, завжди веселим був, товариським, як говорять, душа компанії. Тому і Ніна Григорівна успадкувала цей жвавий, непосидючий дух. Пос-тійно брала участь у самодіяльності, не боялася нового. Вона надзвичайно активна. За що б не бралася – все горить у руках! А ще Ніна Григорівна може знаходити спільну мову з людьми, організовувати їх на важливі справи. Про таких людей говорять, що вони мають активну життєву позицію. Ось це якнайкраще характеризує нашу Ніну Григорівну. Вона ніколи не залишається осторонь від проблем Старопетрівки, бо родом звідси, тут її батьківщина. Думаю, це правильно, що вона балотується у депутати районної ради. Саме такі люди нам потрібні.

 

Наталя Олексіївна Богданович (Приварникова), представник сфери торгівлі:

    

— Ніну Григорівну Ткаченко знаємо вже давно. Вона присвятила 33 роки вихованню дітей. У цю справу вклала всю душу, багато сил та часу, проте ніколи про це не шкодувала. Ми довіряємо їй найцінніше – наше молоде покоління. Жодного разу не було нарікань на дитячий садок. Він один з кращих не лише у Бердянському районі, а й в області. Гарне, чисте приміщення, доглянутий двір, охайні веселі дітки – ось такий «Колосок», який очолює Ніна Григорівна. Вона вміє організувати роботу так, щоб усі захоплювалися результатом. Впевнена, що вона зможе виконувати обов’язки, які покладають на депутата районної ради.

Марина Галаган

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама