головна » останні новини

Відділ освіти Бердянської міської ради інформує

24.10.2019

Для вчителів розробили онлайн-курс з набором практичних інструментів

Студія онлайн-освіти EdEra, ГС “Освіторія” Lenovo розробили онлайн-курс “Бери й роби”, який дає вчителям набір практичних інструментів. Пройти навчання можна безкоштовно з 18 жовтня.

У курсі 15 тем про комікси, виступи у форматі TED, трикутник Уолта Діснея, настільні ігри та багато інших готових рішень, що допоможуть зробити уроки цікавішими та інтерактивними;  інтерв’ю з освітніми гуру з США, Канади і Європи;  інтерв’ю з нейропсихологами, поведінковими спеціалістами й найкращими вчителями світу, які спеціалізуються на методиках змішаного навчання, креативного мислення, формувального оцінювання та нейрофізіології.

Вебінар «Сучасна інформатика. Активні методи навчання»

Запрошуємо вас взяти участь у безкоштовному вебінарі «Сучасна інформатика. Активні методи навчання», який відбудеться 28 жовтня, о 17.00.

Доповідачі О.В. Коршунова та І.О.Завадський (видавничий дім «Освіта» та видавництво «ІТ-книга»). Під час вебінару будуть розглянуті підходи до викладання інформатики із застосуванням активних методів навчання на прикладах навчального контенту підручників та навчальних посібників, розроблених авторським колективом О.В. Коршунова та І.О. Завадський, а також розглядатиметься методика інтеграції stem-компоненту у навчання інформатики на основі лабораторії micro:bit.

Учасники вебінару отримають методичні поради, готові проекти уроків, готові розробки stem-проектів, відповіді на свої питання (зазначені у формі), електронний сертифікат; познайомляться з stem-набором micro:bit, новими навчальними посібниками.

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама