головна » останні новини

Відійшов у вічність Віктор Іванович Гусєв

16.04.2014

14 квітня на 73-му році життя відійшов у вічність доктор педагогічних наук, професор кафедри теорії та методики технологічної та професійної освіти, колишній ректор Бердянського державного педагогічного інституту Віктор Іванович Гусєв. Ми втратили людину з великим добрим серцем, видатну особистість, високого професіонала. Він був і залишатиметься взірцем людяності, відданості та гідного служіння своїй професії...

Народився Віктор Іванович 20 квітня 1941 р. у ст. Мальчевська Мальчевського району Ростовської області. У 1966 році закінчив Ростовський-на-Дону педагогічний інститут. У цьому ж вузі з 1966 по 1969 рік навчався в аспірантурі, а з 1969 по 1973 роки працював спочатку асистентом, а згодом старшим викладачем.

У Бердянському державному педагогічному інституті Віктор Іванович працював з 1973 року на посадах завідувача кафедри трудового навчання та креслення, старшого наукового співробітника, проректора з наукової роботи, проректора з навчальної роботи, а з 1998 по 2001 – ректора інституту, професора кафедри професійної педагогіки та методики трудового навчання, завідувача кафедри профе-сійної педагогіки та методики трудового навчання.
Гусєв В. І., маючи майже 40 років стажу педагогічної роботи, обирався головою ради трудового колективу, був членом спеціалізованої ради із захисту кандидатських дисертацій при Харківському педагогічному інституті; керував науковими дослідженнями пошукувачів та стажерів-дослідників. Під його безпосереднім науковим керівництвом підготовлені та захищені чотири кандидатські дисертації.

Не стало життєрадісної людини, турботливого, ніжного та люблячого чоловіка та батька, який умів жити достойно, турбувався про інших більше, ніж про себе.

Ректорат, викладачі, працівники, студенти університету й усі його учні завжди будуть пам’ятати Віктора Івановича як невтомного педагога, видатного науковця та чудову людину. Він назавжди залишиться в серцях колег, усіх, кого звела з ним доля. Ми щиро поділяємо горе дружини, рідних і близьких покійного та висловлюємо свої сердечні співчуття.

У скорботі низько схиляємо голови перед його добрим іменем, молимось за упокій його душі. Віримо, що біль втрати не потривожить його вічного сну, а Всемилостивий Господь прийме його душу в Царство Небесне. Вічна і світла пам’ять!

 

Бывший студент 20 июн 2015 в 09:29 # Ответить
Земля пухом!

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама