головна » статті

Виділено 142 тисячі на боротьбу з пандемією

02.04.2020

У п’ятницю, 27 березня,  відбулася  43 сесія Бердянської  районної ради під головуванням Жанни Васильчик.

Грамоту Верховної Ради – Сергію Кеді

Сесія відбулась за умови максимального дотримання заходів безпеки для депутатів і присутніх.

Всі учасники перед початком сесії пройшли температурний контроль, а в залі засідань їх розсадили таким чином, щоб не контактувати між собою.

На початку керівники району вручили грамоту Верховної Ради України «За заслуги перед українським народом» вчителю Миколаївської школи, депутату районної ради Сергію Кеді. Так відзначено особистий внесок громадянина і депутата в утвердженні засад місцевого самоврядування, його активну громадянську діяльність.

Виділили кошти

Терміновість   проведення сесії в умовах запровадженого карантину була викликана необхідністю внести зміни до Програм підтримки та розвитку первинної та вторинної ланок медичної допомоги в Бердянському районі на 2020 рік.

Депутати затвердили зміни, що дають можливість профінансувати необхідні заходи по боротьбі з епідемією.

Зокрема, виділено 30 тис. грн установі первинної ланки (кер. Віктор Романенко) та 112 тис. грн установі  вторинної ланки (кер. Людмила Пасько). Ці суми – не остаточні.

У справу допомоги медикам виборчого округу і зокрема Бердянського району включилися також народний депутат України Олександр Пономарьов, депутати Тетяна Солонина, Наталя Кагадій, підприємства району, Андріївська селищна рада та інші. Адміністрація центральної районної лікарні за власний кошт придбала на 12 тис. грн швидкотести, на черзі спецодяг, засоби дезинфекції, ліки.

В другому, не менш важливому питанні сесія виділила гроші  на придбання  препаратів 93 інсулінозалежним мешканцям Бердянського району.

Тепер є впевненість, що ліків цієї  категорії хворих вистачить до липня.

Про роботу штабу з ТЕБ та НС

Після завершення порядку денного голова райдержадміністрації Ірина Півень проінформувала присутніх про роботу очолюваного нею штабу з надзвичайних ситуацій та техногенної безпеки.

Так, штаб з протидії коронавірусу працює щоденно. Тривають закупки медикаментів та обладнання.

Активісти району не тільки виділяють гроші, а й допомагають у пошуці підприємств, які виготовляють це обладнання, щоб спілкуватися напряму, без посередників.

Ще 17 добровольців виявили бажання щодня підвозити медиків, здійснювати немедичну доставку громадянам похилого віку, що розподіляється управлінням соціального захисту.

Ірина Півень та Жанна Васильчик подякували депутатам за активність при прийнятті рішень сесії і побажали всім здоров’я та плідної агітаційної роботи серед населення на територіях.

Олександр Стариков 

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама