головна » останні новини

Відкорегували програми, розглянули договори

22.08.2019

У п’ятницю, 16 серпня відбулася 38 (позачергова) сесія Бердянської районної ради. Розглянуто дев’ять питань порядку денного, по кожному з проектів прийняті відповідні постанови.

Почалося засідання з привітань депутатів.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, активну громадянську позицію і депутатську діяльність та з нагоди ювілейного дня народження Галина Іванівна Шара   нагороджена Почесною грамотою  Запорізької обласної ради. Також Почесною грамотою Запорізької облради  за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, активну громадянську позицію, високі досягнення у професійній діяльності, вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток Бердянського району Запорізької області та з нагоди 65- річчя від  дня народження нагороджений Почесний  громадянин Бердянського району Сергій Корнійович Гринько.

Серед розглянутих питань – внесення доповнень до Програми соціально-економічного розвитку району (доповідач начальник управління економіки В.Сенченко), внесення змін і доповнень в рішення ради «Про районний бюджет на 2019 рік» ( доповідач О. Омельченко, в.о. начальника фінансового відділу РДА). Депутати також підтримали зміни до договору  позички нерухомого майна (доповідач А. Ліщук , головний спеціаліст відділу з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад та юридичного забезпечення виконавчого апарату районної ради). Продовжили  термін дії Договорів оренди нерухомого майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селища Бердянського району.

Розглянули питання «Про передачу в оперативне управління рухомого майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селища Бердянського району» тощо.

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама