головна » останні новини

Відкрили меморіальну дошку герою

29.08.2019

23 серпня на будівлі управління Служби безпеки України в Бердянську було відкрито меморіальну дошку загиблому герою Юрію Журавльову.

Це співробітник Центру спеціальних операцій «А» Служби безпеки України, який 26 травня 2018 року трагічно загинув поблизу населеного пункту Жолобок Луганської області під час виконання обов’язків військової служби.

Він присвятив службі в оперативно-бойовому підрозділі СБУ майже чотири роки чесної, сумлінної та ратної праці. Був взірцем, прикладом та вихователем для молодших колег і пішов із життя, виконавши свій обов’язок людини і військовослужбовця.

У серцях усіх співробітників Центру, усіх, хто знав Юрія, він назавжди залишиться порядною і чуйною людиною з життєрадісною посмішкою, справжнім товаришем. 

Народився Юрій 12 травня 1973 року у місті Мирно-град (Димитрів) Донецької області. Пройшов строкову військову службу у ЗС СРСР та України (брав участь у бойових діях у Нагорніму Карабасі). З початку антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях України брав активну участь у її проведенні, а в подальшому і в проведенні Операції об’єднаних сил.

26 травня 2018 року отримав численні поранення, від яких загинув.

У Юрія залишилася дружина та два сини, а також мати і брат. Вони разом із товаришами по службі взяли участь у відкритті меморіальної дошки. У заході також узяли участь секретар міської ради Олексій Холод та помічник міського голови, уповноважений з питань взаємодії з силовими структурами Дмитро Зубович.

– Ми повинні вшановувати пам’ять наших захисників, завдяки яким наша країна є суверенною і єдиною. Завжди будемо поряд, – зазначив секретар міської ради Олексій Холод.

Присутні вшанували пам’ять героя хвилиною мовчання та поклали квіти.

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама