головна » статті

Відкритий урок у дитсадочку «Чебурашка»

27.10.2016

Одним із пріоритетних напрямків діяльності рятувальників є навчання населення, у тому числі підростаючого покоління, правил безпеки життєдіяльності та дій на випадок виникнення надзвичайних подій. Саме тому рятувальники влаштовують для дітей акції, запрошують на екскурсії до пожежних частин, а також проводять відкриті уроки в освітніх закладах.

Так, цього разу 20 жовтня бердянські рятувальники завітали до дитячого навчального закладу № 36 «Чебурашка», аби розповісти дітям про правила безпеки життєдіяльності.

Працівники ДСНС нагадали дітлахам про те, як слід поводитися в різних екстремальних ситуаціях, зокрема і при виявленні нічийних іграшок, у яких можуть бути замасковані вибухонебезпечні предмети. Також розповідали про основні причини пожеж, наслідки дитячих пустощів із вогнем та про відпо-відальність за хибні виклики.

Надзвичайну зацікавленість у дітей викликала розповідь та демонстрація можливостей пожежно-рятувального автомобіля, аварійно-рятувального спорядження та демонстрація гасіння умовної пожежі.

Усі бажаючі мали можливість приміряти бойовий одяг та спорядження місцевих рятувальників, поси-діти за кермом автомобіля.

Профілактична робота з дітьми триватиме  й надалі, аби навчити підростаюче покоління, як діяти у разі виникнення різного роду надзвичайних подій, а також правил безпеки життєдіяльності.

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама