головна » статті

Військовослужбовці ЗСУ завітали до сімей учасників АТО

10.11.2015

У день свого професійного свята, 3 листопада,  представники ракетної військової частини, що базується в Бердянському районі, завітали до сімей учасників антитерористичної операції, які проживають у населених пунктах Берестівської, Миколаївської та Карло-Марксівської сільських рад.

Окрім 30 сімей учасників АТО, українські солдати відвідали також багатодітну родину та сім’ї, в яких дітей виховує лише мати. І кожній родині військовослужбовці надали гуманітарну допомогу – набори продуктів харчування. З великою вдячністю приймали допомогу бердянці та пригощали бійців плодами осіннього врожаю.

Слід відмітити, що ці поїздки, які були започатковані декілька місяців тому з метою формування позитивного іміджу українських військових та встановлення добросу-сідських відносин між особовим складом військових підрозділів та мешканцями Бердянщини, сьогодні стали досить вагомою складовою в роботі новоствореного Центру допомоги учасникам антитерористичної операції при райдержадміністрації, який очолює волонтер Тетяна Ковальова і роботу якого координує керівник апарату РДА Алла Галущак.

Адже у цих заходах беруть участь спе-ціалісти районного Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, які під час особистого спілкування з учасниками АТО і членами сімей визначають їх першочергові потреби. Завдяки цьому робота районного Центру допомоги учасникам АТО буде носити оперативний та цільовий харак-
тер.

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама