головна » статті

Випускний в Азовській школі мистецтв

06.06.2019

«Минув рік… Минув ще один рік. А що таке рік для Всесвіту? Це один поворот вальсу, Який танцює  наша планета…»

Такими словами розпочалася зустріч, присвячена результатам навчального року в Азовській дитячій школі мистецтв Бердянської міської ради. І, звісно, першим номером святкової програми став вальс у виконанні учнів класу бального танцю першого року навчання. 

Викладач  С.М.Чемагіна  розповіла, що останній випуск цього класу був у 2007 році і тепер було вирішено повернути цей прекрасний вид хореографії в Азовську  школу.

Викладач образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Р.Б. Кіпершлак представила виставку робіт учнів свого класу, вручила грамоти учасникам і переможцям конкурсів цього року. 

Музичні класи підготували і подарували всім святковий концерт. Лунали фортепіанні, інструментальні, вокальні ансамблі, дуети і тріо. Душевною мелодією захопили глядачів звуки «Пісні таємничого саду» (SecretGarden) у виконанні ансамблю народних інструментів «Світанок». Потішили гітаристи жартівливими номерами: «Варенички», «Веселий мексиканець».

Особливо цікаво звучали сімейні дуети, де грали і співали діти з однієї родини. Надзвичайно зворушливими були учні молодших класів сольного співу в образі маленьких цуценят у «Пісеньці про Піфа», виконаній французькою.

Завжди довгоочікуваним і приємним  стає момент привітання випускників. Директор школи Н.М.Коваленко  поздоровила з успішним складанням випускних іспитів і вручила свідоцтва про мистецьку освіту  випускникам-2019.

На згадку про школу подарувала шкатулочки з петриківським розписом, які виготовила особисто для цього приводу І.А.Зяткіна, відома українська майстриня.  Також Наталя Миколаївна подякувала батькам за прекрасне виховання  чудових дітей і вручила їм на знак глибокої шани листи-подяки. Незвичайно щирими і щедрими були вимовлені у відповідь слова подяки від випускників та їх батьків.

Фінальна пісня «Музика моря» залишила в серцях присутніх відчуття теплої, дружньої атмосфери напередодні очікуваних літних канікул.

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама