головна » статті

Вища освіта. Головна гордість факультету – студенти

03.06.2013

В актовій залі Бердянського державного педагогічного університету минулого тижня було святково. Викладачі та студенти відзначали День факультету, а саме, першу річницю з дня народження факультету економіки та управління. Були щирі привітання з нагоди свята, грали музики, співали пісні, пригощалися святковими солодощами.

 

Словами “Головна наша гордість – студенти!” свято розпочав декан факультету економіки та управління, доктор економічних наук Владислав Григорович Саєнко. Він підвів підсумки роботи факультету за рік, визначив основні здобутки та надбання, розповів про майбутні плани.

Більше 60 студентів отримали грамоти та нагороди (на знімку) в номінаціях “За відмінне навчання”, “За активну участь в громадському житті факультету та творчу активність”, “Най-кращому старості”, “Найкращому науковцю”, “Найкращому спортсмену”. Нагороджених вітали перший проректор уні-верситету Володимир Федорик, голова комітету профспілки Віталій Лола, редактор газети БДПУ “Університетське слово” Степан Герилів, голова спортклубу БДПУ Кирило Пономаренко.

Факультет економіки та управління — наймолодший факультет БДПУ, створений на початку весни 2012 року шляхом приєднання Азовського регіонального інституту управління до Бердянського державного педагогічного університету. На факультеті залишилися всі ведучі кафедри, всі спеціальності, за якими готують менеджерів, економістів.

Ірина НАГАЙ, заступник декана 

 

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама