головна » останні новини

Вища школа. Cтудент-правник – стипендіат Sur-Place Stipendium

11.04.2019

Наприкінці березня студент-правник другого курсу гуманітарно-економічного факультету БДПУ Вадим Вареник став учасником семінару стипендіальної програми Sur-Place Stipendium від Konrad Adenauer Stiftung (Харків).

Програма була насичена культурним змістом і тему мала відповідну –  «Різноманітність і єдність – питання ідентичності в сучасному українському суспільстві». Учасники програми відвідали Київ і Львів.

Студенти спілкувались з представниками кримсько-татарського народу: Сулейманом Мамутовим та  Алімом Алієвим. Комунікація була жвавою, адже виникало багато питань як історичних, так і соціально-політичних.

Насичена духом національного піднесення, гордістю та відчуттям революційної романтики, проходила пішохідна екскурсія на тему «Майдан – 5 років після Революції Гідності».

Вже наступного дня представників стипендіальної програми вітав Львів.

У культурному центрі ім. митрополита Андрея Шептицького слухали Мирослава Мариновича, який боровся з системою в часи радянських репресій.

Після екскурсії містом цікавим і корисним було тренування з публічного виступу, де всі мали змогу покращити ораторські навички.

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама