головна » статті

Вітаємо з перемогою бердяночку Дашу Кудрявцеву!

29.03.2019

23 березня 2019 року у Києві вперше відбувся Всеукраїнський дитячий конкурс-фестиваль французької пісні «FORMIDABLE». Про свою ученицю і гордість Дашу Кудрявцеву розповідають вчителі на сторінці ЗОШ № 2 у Фейсбук.

Ще у лютому до оргкомітету конкурсу заявки та аудіофайли надіслали 250 охочих, але до участі у півфіналі запросили лише 43 учасника з різних куточків Україні, серед яких була і учениця 9-Б класу Бердянської ЗОШ № 2 Кудрявцева Дар’я.
Дар’я нещодавно успішно закінчила музичну школи і має чудові вокальні здібності. Французької мови юне обдарування навчила педагог ЗОШ № 2 Шелудяк Ніна Арсенівна, яка й запропонувала їй взяти участь у «FORMIDABLE».
І от Дар’я у Києві. З великим натхненням дівчина виконала арію Кармен із опери Ж. Бізе «Кармен» французькою мовою та отримала схвалення журі, що запросило її на фінал Всеукраїнського дитячого конкурсу - фестивалю франкофонної пісні «FORMIDABLE» на честь Анни Київської-Королеви Франції, що відбудеться 18 травня 2019 року на Михайлівській площі Києва в рамках V-го Міжнародного фестивалю мистецтв "Anne de Kyiv Fest" та Дня Європи в Україні-2019!
До речі, у фінал ввійшли лише 14 виконавців та два колективи з усієї України! Це високий рівень!
Дар’я, ми пишаємося тобою! Так тримати!
Бажаємо перемогти у фіналі конкурсу!

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама