головна » останні новини

Витяг з наказу військового комісара бердянського об’єд наного міського військового комісаріату

19.01.2017
від 23.12.2016 р. м. Бердянськ №264 Про проведення приписки громадян України 2000 року народження до об’єднаної призовної дільниці міста Бердянська та Бердянського району у січні-березні 2017 року

Військовий комісар Бердянського об’єднаного міського військового комісаріату підполковник В.М. РОГОВИЙ.

На виконання вимог статті 14 Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” та розділу III “Положення про порядок підготовки та проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом”, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 21.03.02 року №352 та розпорядження першого заступника начальника Генерального штабу ЗСУ від 04.08.2016 року №90.

НАКАЗУЮ:

1. Провести приписку громадян України 2000 року народження, що
проживають на території міста Бердянська та Бердянського району, до об’єднаної призовної дільниці міста та району з 17 січня по 31 березня 2017 року.

2. Приписці до призовної дільниці підлягають усі юнаки, які народились з 1 січня по 31 грудня 2000 року включно, тих, що постійно проживають і зареєстровані у місті Бердянську та у Бердянському районі, а також громадян України старших років народження, які не пройшли приписку раніше, крім осіб, що відбувають покарання за вироками суду в місцях позбавлення волі, іноземних громадян та осіб без громадянства.

3. Всі громадяни, яким належить пройти приписку до призовної
дільниці, зобов’язані прибути за адресою: вул. Університетська, 29, Бер-дянський ОМВК в точно визначений для них час, маючи при собі документи, що вказані в особистих повістках. Громадяни, які не отримали особистих повісток, зобов’язані прибути за вказаною адресою з 1 лютого по 31 березня 2017 року, маючи при собі документи, які засвідчують особу.

4. Поважними причинами неприбуття громадян до призивної дільниці Бердянського ОМВК у терміни, встановлені військовим комісаріатом, вважаються:

- перешкода стихійного характеру, хвороба або інші обставини, які позбавили громадянина особисто прибути;

- смерть або тяжка хвороба близького родича.

5. Від явки на комісію з питань приписки звільняються лише особи, які мають тяжкі захворювання та позбавлені можливості вільного пересування, що повинно підтверджуватися довідками відповідних лікувально-про-філактичних закладів або медико-со-ціальних експертних комісій.

6. На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” керівники підприємств, установ, організацій, навчальних закладів, господарств міста і району, незалежно від
підпорядкування і форм власності, виконкоми селищної та сільських рад
Бердянського району зобов’язані  звільнити громадян, яким необхідно
пройти приписку на призовній дільниці, на час, необхідний для проходження приписки, та забезпечити їх своєчасну явку на призовну дільницю, яка знаходиться за адресою: вул. Захисників України, буд. 36, у визначений час згідно з графіком.

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама