головна » статті

Візит польського посла

08.11.2019

Майбутнє належить молоді! Як виглядатиме майбутнє - визначатиме молоде покоління. Такі слова сказав польський посол в Україні Бартош Ціхоцький під час перебування в Бердянську.

Візит та зустріч з місцевими поляками відбулися 29 жовтня у Польському домі в Бердянську. У Центрі польської мови та культури Бердянського університету менеджменту і бізнесу польський дипломат зустрівся з ректором Лідією Антошкіною та студентами.

Візит польського посла напередодні Днів польської науки в Бердянську (7 – 10.11.2019 р.) мав символічний вимір. Зустріч із бердянцями була своєрідним визнанням, що польськість не закінчується за Дніпром, а поляки в усьому світі становлять єдину громаду, яку, незважаючи на територіальну розпорошеність, поєднує історична та культурна пам’ять,  а також фундаментальні цінності: білий та червоний кольори та білий орел.

Голова Польського товариства «Відродження» професор Олексій Сухомлинов, розмовляючи з послом Польщі Бартошом Ціхоцьким, запевнив, що поляки на Сході України зроблять усе для того, щоб розвивалася польсько-українська співпраця, адже Україна та Польща лише разом зможуть досягти успіхів у глобалізованому світі.

На знімку: посол Польщі в Україні Бартош Ціхоцький з Лідією Антошкіною і Олексієм Сухомлиновим.

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама