головна » останні новини

ВІЗИТ УРЯДОВЦЯ. Порт відвідав міністр інфраструктури Владислав Криклій

12.06.2020

5 червня Бердянський морський торговельний порт з робочим візитом відвідав міністр інфраструктури Владислав Криклій. В.о. директора ДП «БМТП» Олександр Трощенков та в.о. начальника Бердянської філії АМПУ Тарас Верниба ознайомили міністра з особливостями роботи порту.

Міністр оглянув виробничі потужності підприємства. Керівник ДП «БМТП» Олександр Трощенков коротко охарактеризував специфіку вантажів, з якими працює державний порт. В.о. директора Бердян-ського морського торговельного порту підкреслив, що державний стивідор є універсальним портовим оператором і, на відміну від приватних суб'єктів господарювання, які працюють в порту, перевантажує всі типи вантажів.

– Блокада Керч-Єнікальського каналу та бойові дії на Донбасі негативно позначились на економічних показниках ДП «БМТП». Нам довелось диверсифікувати вантажі. В умовах жорсткої конкуренції з приватними портовими операторами вдалось відновити перевалку зернових. З цією метою було оновлено матеріально-технічну базу підприємства – придбано судно-навантажувальні машини. В результаті, станом на сьогодні, державний стиві-дор пропонує найбільш ви-гідні тарифи на перевалку зернових вантажів. Крім того, залучили комплекти вітро-енергетичного обладнання: в 2018-му – 26 комплектів, у 2019-му – 53 комплекти, на 2020-й підтверджено 211 комплектів, – доповів Олександр Трощенков.

У супроводі керівництва порту на борту буксира «Лейтенант Шмідт» міністр інфраструктури Владислав Криклій оглянув потужності порту Бердянськ з акваторії.

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама