головна » статті

Влада – школам. І вчителям, і дітям...

19.01.2017

Завдяки державній субвенції, що в сумі 6 млн. грн. залучив на потреби міста народний депутат України Олександр Пономарьов, відбувається поступове покращення матеріально-технічної бази закладів освіти – шкіл та дитячих садочків Бердянська. Більшу частину залучених коштів депутати міськради розподілили між об’єктами систем охорони здоров’я і освіти міста.

Майже кожен день відбувається вручення телевізорів, кондиціонерів, шкільних дошок, фотоапаратів тощо в дитсадках та школах Бердянська.

Так, у вівторок, 17 січня, в ЗОШ № 4 відбулося урочисте вручення таких необхідних і вчителям, і дітям – для комфортного навчання – дарунків від влади.

Юлія Тисленко

Директор ЗОШ № 4 Наталія Олександрівна Земко із задоволенням ділиться радістю:

– Сьогодні нам подарували два телевізори, кондиціонер для комп’ютерного класу, фотоапарат, двокамерний холодильник для медичного кабінету і три вікна. Хочеться щиро подякувати і депутатам міськради, і виконавчій владі, народному депутату Олександру Сергійовичу Пономарьову та міському голові Володимиру Павловичу Чепурному, Ірині Олександрівні Поповій, яка ніколи не забуває нас і завжди допомагає школі, що звернули увагу на наших дітей, на потреби школи.

За останні півроку це вже п’ять телевізорів, подарованих школі. За словами директора, усі класи початкової ланки – а їх у четвертій школі вісім – наразі обладнані новими телевізорами. А ось за холодильник окреме «дякую» почули почесні гості – заступник міського голови Юлія Вікторівна Дойнова та депутат міськ-ради Ірина Попова не лише від директора, а й від бать-ків, і від медичної сестрички школи. Бо старий вже, як кажуть, на ладан дихав: зберігати вакцини, ліки та елементарний лід  – травми знеболювати, у спекотні дні медпрацівнику доводилося вдома. 

Отримання містом субвенції для соціально-економічного розвитку стало можливим завдяки злагодженим діям та співробітництву усіх гілок влади: від державного рівня – до місцевого. Олександр Пономарьов провів чималу роботу по залученню коштів у місто, а депутати логічно їх використали на рішення нагальних проблем.

– Ці гроші планомірно розподілені по кожному закладу охорони здоров`я та освіти, – підкреслила Юлія Дойнова. – Ми щиро хочемо, щоб місто набувало розвитку, а діти отримували лише найкраще в процесі здобуття знань і навчались у комфортних умовах.

Гості бажали вчителям працювати творчо і з задоволенням, не думаючи про насущне — про це повина думати і думає влада.

{{image-fancy-1}

До речі. Холодильник вже підключили до мережі – працює без перебоїв, а оскільки ЗОШ № 4 є учасником проекту міжднародного співробітництва з німецьким представництвом GIZ, днями повинні прибути учнівські стільці і парти, а нові шкільні дошки вже у школі: їх – 13, вистачить для кожної класної кімнати.

Від батьків, вчителів та дітей щирі слова подяки (зліва направо) Ірині ПОПОВІЙ, Юлії ДОЙНОВІЙ, Наталії ЗЕМКО висловлює Світлана ЧУЛИНІНА — представник батьківського комітету зош № 4.

Старий і новий холодильники в медичному кабінеті: є різниця? Тепер є де зберігати  ліки, вакцини та лід для знеболювання синців.

{{facebook_comments_}}

ОтменитьДобавить комментарий

{{tags_}}

Реклама

{{_google_AdSense_160_600}}