головна » статті

Влада – школам. Обличчям до дітей

26.01.2017

Другий тиждень поспіль йде вручення в школах та дитсадках міста різноманітної техніки, що придбала міська влада за рахунок державної субвенції, призначеної для соціально-економічного розвитку регіону.

Нагадаємо, 6 млн. грн. залучив на потреби міста народний депутат України Олександр Пономарьов, і більша частина коштів була спрямована депутатами міськради на потреби освітньої та медичної галузей.

Цього тижня щиро раділи дарункам дитячі садочки № 1 «Сонечко», № 37 «Пізнайко» та № 41 «Казка», а також школи № 3, 5 та 9.

Юлія Тисленко

Півфінал інтелектуального творчого проекту «Райдуга успіху: сузір’я талантів» став яскравим маркером для урочистого вручення школі № 5 «геть потрібних» подарунків.

Школярі з задоволенням поздоровляли своїх однокласників із перемогою в півфіналі та з радістю прийняли техніку із рук почесного гостя свята — депутата міської ради, помічника народного депутата України Олександра Пономарьова Андрія Кіосова. Сучасний телевізор, кондиціонер, фотоапарат безперечно стануть у нагоді і школярам, і вчителям та допоможуть зробити процес навчання більш комфортним та якісним.

{image-fancy-2}

Як розповіла директор ЗОШ № 5 Вікторія Саютіна, незабаром вся початкова школа буде забезпечена такими «екранами», який наразі подарували 3-В класу. Що ж стосується кондиціонера, то його призначення — цільове, він буде змонтований у комп’ютерному класі. До речі, подібне оснащення кабінетів інформатики «кліматичною технікою» (не за рахунок батьків) у школах міста відбувається вперше. Комп’ютери в таких умовах служитимуть довше, а школярам, звісно, працюватиметься ком-фортніше. 

— На цьому наша місія не завершується, — підкреслив Андрій Кіосов, — ми й надалі будемо дарувати вам подарунки, облагороджувати приміщення, покращувати умови навчання.

За перший шкільний семестр школярі досягли чималих успіхів у галузі спорту, навчання, науки і творчості. Різні номінації «Райдуги успіху», серед яких одними з популярних були «Літературна твор-чість», «Фотомистецтво», «Дитина і книга», дозволили проявити себе найбіль-шій кількості талановитих і здібних учнів.

«Третьяківка» — ЗОШ № 3 — зустрічала гостей на урочистому святі до Дня Соборності, що зібрало в актовій залі 23 січня учнів початкової школи.

Присутніх щиро вітали депутати міськради Андрій Кіосов та Олена Мартищенко (Олена Олександ-рівна, до речі, — голова батьківського комітету школи). Звісно, почесні гості прийшли не з пустими руками. Вісім комп’ютерів у клас інформатики, два кондиціонери, телевізор, фотоапарат, три металопластикових вікна — приємний дарунок влади.

Як повідомила директор школи Олена Онищенко, у «Третьяківці» укомплектований вже третій комп’ютерний клас, а відтепер вони будуть оснащені ще й кондиціонерами.

Слова вдячності звучали на адресу Олександра Пономарьова, міського голови Володимира Чепурного, депутатського корпусу Бердянської міськради.

{image-fancy-1}

Дорослі — особливо батьки школярів та вихованців дитсадочків — за-уважують, що за останні роки влада вперше повернулася обличчям до потреб сучасної школи та закладів дошкільного виховання. За десятиріччя існування і нещадної експлуатації матеріально-технічна база шкіл та дитсадків набула такого стану, що в деяких випадках стала аварійно небезпечною. Не кажучи вже про те, що час невпинно летить уперед і сучасна школа потребує сучасного, технічно облаштованого підходу до навчання, виховання та дозвілля. А будь-яке покращення для дітей лягає на плечі батьків неабияким фінансовим тягарем.

Тож за щедрі дарунки, а насамперед зусилля Олександра Пономарьова в отриманні субвенції та місь-кого депутатського корпусу в її розподіленні, щиро вдячні.

Нагадаємо, за рахунок державної субвенції шко-ли міста в новому році отримали 22 телевізори, 24 кондиціонери, IT-обладнання для оснащення трьох класів інформатики та 18 сучасних дзеркальних фотоапаратів. Дитячі садочки відтепер мають змогу користуватися миючими пилососами і пароконвектоматами (обладнання для кухні, що вважається одним з кращих для приготування здорової їжі).

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама