головна » останні новини

Впроваджено електронну чергу

19.01.2017
у відділі з надання адміністративних послуг «Єдиний офіс»

 

У рамках реалізації проекту з інфраструктурної програми Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ «Зміцнення можливості українських територіальних громад до прийняття внутрішньо переселених осіб в Україні» у відділ з надання адміністративних послуг «Єдиний офіс» за кошти проекту була встановлена комп'ютерна та офісна техніка - всього 12 комплектів. А також сенсорний термінал для реєстрації в електронній черзі, електронні табло для кожного адміністратора і дисплей електронної черги. В кінці 2016 року був проведений монтаж електронної черги та її тестування. Про це на щотижневій апаратній нараді розповіла начальник відділу з надання адміністративних послуг «Єдиний офіс» Лариса Лаба.

Отже, тепер кожен відвідувач Центру надання адміністративних послуг, який бажає отримати адміністративну послугу, звертається на рецепшн за первинною консультацією. Потім, якщо у суб'єкта звернення є підготовлений повний пакет документів для отримання потрібної йому послуги, він на терміналі електронної черги вибирає цю послугу і отримує талон на обслуговування з порядковим номером і номерами столів адміністраторів, які візьмуть у нього пакет документів. На дисплеї електронної черги висвітиться запрошення на прийом до вільного адміністратора для надання адміністративної послуги. Час очікування терміну надання адміністративної послуги становить не більше 15 хвилин.

Для простоти і зручності відвідувачів Єдиного офісу за-програмовано всього 4 кнопки найменування послуг, це -

1) реєстрація місця проживання (куди входять всі послуги за пропискою, в тому числі довідки про місце проживання для жителів приватного сектора);

2) реєстрація нерухомості;

3) послуги для юридичних осіб та приватних підприємців;

4) інші послуги (в які входять послуги з надання матеріальної допомоги інвалідам та іншим малозабезпеченим громадянам, послуги, що надаються службою у справах дітей, з постановки на чергу на виділення земельної ділянки, та інші послуги, які надаються громадянам - приватним особам).

Необхідно відзначити, що згідно з п.7 ст.9 Закону України «Про надання адміністративних послуг», визначено перелік необхідних документів при наданні адміністративних послуг. Громадянин України, який звернувся за отриманням послуги, або законний представник одержувача послуг повинні надати документ, який засвідчує особу і громадянство України, або інші необхідні документи.

Крім цього, начальник відділу з надання адміністративних послуг «Єдиний офіс» Лариса Лаба нагадала, що отримання послуг онлайн можливе і через сайт Бердянської міської ради та електронний ресурс «Послуги онлайн». Тобто громадяни, не виходячи з дому, можуть замовити послуги з реєстрації місця проживання, в тому числі дітей, по зняттю з реєстрації місця проживання, а також довідки про склад сім'ї або всіх зареєстрованих за домоволодінням громадян для жителів приватного сектора. До речі, необхідно відзначити, що дитину протягом 3 місяців з дня народження необхідно зареєструвати за місцем проживання мами або тата. «Єдиний офіс» також планує розширити перелік онлайн-послуг для суб'єктів підприємницької діяльності найактуальнішими та більш запитуваними послугами.

У своєму виступі Лариса Лаба також звернула увагу, що в пікові години відвідувань Центру з надання адміністративних послуг, а це з 10 до 12 годин дня і з 14 до 15 годин, завдяки встановленому терміналу електронної черги відбувається упорядкований прийом відвідувачів з мінімізацією часу для очікування на прийом - не більш 15-20 хв, а також, виходячи з цього, більш якісне надання послуг адміністраторами Центру. Таким чином, введення в дію терміналу електронної черги - це ще один крок вперед до надання якісних адміністративних послуг на новому рівні.

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама