головна » статті

Вручили орден, звільнили головного лікаря, затвердили нового керівника

14.11.2019

У п’ятницю, 8 листопада,  відбулася сорокова позачергова  сесія Бердянської районної ради, на якій депутати розглянули чотири питання порядку денного.

На сесії  обласний депутат Запорізької обласної ради  Микола Волошин, голова Бердянської районної ради Жанна Васильчик та заступник голови ради Микола  Олійник привітали та вручили орден «За заслуги перед Запорізьким краєм» III ступеня Сергію Кеді, депутату Бердянської районної ради, вчителю географії та економіки Миколаївської ЗОШ Бердянського району, волонтеру (на фото зліва) за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, активну громадянську позицію, патріотизм, вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток Бердянського району Запорізької області.

Серед розглянутих питань – кадрове. Сесія звільнила головного лікаря КНП «Бердянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Дмитра Аксьонова у зв’язку з переїздом в інше місто і призначила в.о. головного лікаря Віктора Романенка, лікаря-епідеміолога, який тривалий час працював заступником  головного лікаря (на фото).

Внесено також доповнення до районного бюджету, до програми соціально-економічного розвитку району, видано дозвіл на передачу об’єкта нерухомості у комунальну власність Андрівської сільської ради.

Олександр СТАРИКОВ

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама