головна » статті

Вшанували

06.09.2019

29 серпня, у п’яті роковини Іловайської трагедії, в нашій державі вперше відзначається День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за її незалежність, суверенітет і цілісність. 

По всій Україні відбулися меморіальні заходи: приспущено державні прапори, люди несуть квіти до пам’ятних місць, могил рідних, знайомих, земляків… 

На мітинг-реквієм у селі Осипенко зібралися представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, ветерани АТО та ООС, волонтери, юнацтво, громадськість.

Хвилиною мовчання було вшановано пам’ять загиблих на Донбасі українських воїнів, зокрема, і своїх земляків-бердянців.

Цього дня в Осипенківському краєзнавчому музеї відбувся реквієм «Горить свіча, і хліб лежить, і пам’ять полум’ям горить» в експозиції музею «Герої нескореної Батьківщини часів неоголошеної війни» та покладання квітів перед світлинами загиблих в АТО, які загинули у боях російсько-української війни, захищаючи волю і суверенітет України. 

Віддати шану полеглим Героям прийшли голова БРДА Роман Молодецький, сільський голова Валентин Смага, ветерани АТО, військовослужбовці, студійне юнацтво, жителі громади.

В експозиції, де розміщено світлини односельців-героїв АТО, вшанували  світлу пам’ять Володимира Зюзя (загинув 14.08.2014 р. поблизу Луганська) й Миколи Прохорова (загинув 29.08.2014.р. під час виходу з оточення під Іловайськом) та всіх воїнів, які віддали життя у боях за Незалежність України.

Воїн-азовець Володимир Михайленко передав музею щойно видані книги патріотичного спрямування, а Микола Тюркеджи – гільзу від артснаряду.

Вихованці студії «Джерельце» виступили з творчою програмою. Під час заходу учасники поклали квіти до стенду зі світлинами загиблих героїв Запорізького краю, після чого переглянули документи та відео про трагічні й героїчні події, які відбувалися у серпні 2014 року.

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама