головна » останні новини

ХХ Всеукраїнський фестиваль журналістів "Азовське літо-2018"

29.05.2018

Бердянськ запрошує взяти участь у ювілейному фестивалі журналістів!

1-3 червня 2018 року у Бердянську відбудеться XX Всеукраїнський фестиваль журналістів „Азовське літо”. Нагадуємо, що головною метою фестивалю є сприяння в обміні досвідом журналістів, а також популяризація міста Бердянська як сімейного курорту, туристичного, оздоровчого центру півдня України.

На захід традиційно запрошуються медіа-експерти, відомі редактори та журналісти, підіймаються актуальні теми для медіа-спільноти. Учасникам фестивалю пропонуємо обмін професійним досвідом, нові знайомства, ознайомлення з оздоровчими, культурними та розважальними особливостями Серця Азова — Бердянська, а також відпочинок на морі.

 

УМОВИ УЧАСТІ

Для учасників, які брали участь в попередні роки та повністю виконали умови участі фестивалю, основною умовою є подальший вихід матеріалів протягом двох місяців у друкованих та електронних ЗМІ (статті, інтерв’ю, репортажі, коментарі, нариси та інші матеріали, ілюстративні роботи і т.д.), які розповідають про Бердянськ як туристичний, оздоровчий та культурний центр півдня України, як сімейний та дитячий курорт.    

   

Для учасників, які вперше беруть участь у фестивалі журналістів, умовою участі є публікація напередодні заходу в друкованих та електронних ЗМІ матеріалів, які розповідають про Бердянськ, як сімейний курорт, туристичний, оздоровчий та культурний центр півдня України (за потребою друкований, аудіо- та відео матеріал надається організаторами), та за результатами участі подальший вихід протягом двох місяців статті, інтерв’ю, репортажу, нарисів та інших матеріалів, ілюстративних робіт і т.п. про Бердянськ та переваги відпочинку на березі теплого Азовського моря. 

 

Увага! Цьогоріч запрошується від одного засобу масової інформації — один учасник. Просимо з розумінням поставитись до цієї нової умови у зв’язку з обмеженою кількістю місць та значною кількістю бажаючих.

 

Витрати на проживання та харчування учасників на період фестивалю забезпечують організатори.

 

Організаторами є виконавчий комітет Бердянської міської ради, Національна спілка журналістів України, Бердянська міська первинна організація НСЖУ, редакції місцевих ЗМІ.

Претенденти на участь у конкурсній програмі фестивалю повинні не пізніше 10 днів до початку фестивалю надіслати матеріали, що вийшли у ЗМІ, за адресою:

площа Єдності, 2, м. Бердянськ, 71112 або на e-mail: press@bmr.gov.ua з обов’язковою приміткою „Фестиваль журналістів “Азовське літо-2018”, а саме:

-        публікації - друкований оригінал (скан);

-        теле- та радіопродукція (запис) із супровідним листом про місце та дату виходу матеріалу в ефір, завіреним керівником компанії.    

Контакти: (06153) 35668, (050) 9469253

Офіційний туристичний сайт міста http://berdyansk.travel/

Сайт Бердянської міської ради http://bmr.gov.ua/                     Оргкомітет фестивалюОтменитьДобавить комментарий

Реклама