головна » останні новини

Як у Бердянську готуються до курортного сезону-2018

19.04.2018

10 квітня під час засідання виконкому затверджено план заходів щодо підготовки до літньо-оздоровчої кампанії та проведення курортного сезону 2018 року.

У напрямку утримання доріг, між іншим, передбачається асфальтування грунтових доріг мікрорайонів міста, а також капітальний ремонт тротуарів та елементів благоустрою вулиць за рахунок місцевого та державного бюджетів. Мають намір у міськвиконкомі встановити нові півсфери для антипарковки.

На території, прилеглій до міського Палацу спорту, хочуть побудувати тенісні корти, а також розбити новий сквер у районі житлових будинків на вул. Італійській, 63, 65, 67, 69 та вул. Шевченка, 8 та реконструювати фонтан у сквері Пушкіна.

Планують збудувати сходи до моря на схилі в районі оздоровчого табору “Маяк” та берегоукріплюючі споруди на вул. Підгірній.

До 1 травня буде проведено інвентаризацію діючих договорів оренди землі, наданих для розміщення та обслуговування пляжів. Найближчим часом визначать та затвердять місця масового відпочинку на воді. До початку роботи пляжів власники чи орендарі повинні провести водолазне обстеження підводної частини дна акваторії пляжу.

До 1 червня мають організувати додаткові літні маршрути до зон відпочинку. А саме: суміжні маршрути з мікрорайонів міста, маршрут № 15 “Автовокзал - Дальня коса”, маршрут № 20 “Автовокзал - б/в Лазурна-2”, маршрут № 21 “Тубдиспансер - парк ім. П.П. Шмідта - санаторій “Бердянськ”. До цієї дати в місті мають встановити інформаційні щити з відповідними розкладами руху на маршрутах № 15 “Автовокзал - Дальня коса” та № 20 “Автовокзал - б/в Лазурна-2”.  Ще в травні міські служби повинні відновити наочну інформацію на міських вокзалах з урахуванням змін графіків руху пасажирських поїздів, автобусів та довести до відома городян літній графік руху пасажирських поїздів.

Серед інших заходів є й організація протягом курорт-ного сезону роботи гарячої телефонної лінії з питань захисту прав споживачів.

За здоров'я пацієнтів, які прибули на відпочинок до міста, з травня до вересня будуть відповідати дільничні лікарі за тимчасовим місцем проживання хворих. Приймати їх будуть згідно з графіком прийому лікаря.

З травня до вересня Міськсвітло має забезпечувати освітлення вулиць до четвертої години ранку. Влітку на Бердянській косі буде організована робота пунк-ту поліції. В громадських місцях встановлять додаткові камери відеоспостереження. Для організації безпеки та порядку в місті, дитячих закладах оздоровлення та відпочинку мають залучити додаткові сили працівників поліції. Крім того, організують спільне патрулювання вулиць міста працівниками поліції із членами громадських формувань.

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама