головна » останні новини

Ярмарок громадських проектів м. Бердянська

19.01.2017
27 січня 2017 року у приміщенні Центру дитячої та юнацької творчості відбудеться Ярмарок громадських проектів, на якому буде презентовано 41 громадський проект, розроблений мешканцями Бердянська.

 Ці проекти будуть фінансуватися за рахунок коштів бюджету міста в 2017 році в рамках Бюджету участі.

Нагадаємо, що з 23.01.2017 розпочнеться етап публічного голосування за кращі громадські проекти, який буде тривати до 6.02.2017 року. Проголосувати можна online, перейшовши на е-платформу Громадський проект м. Бердянськ (berdiansk.pb.org. ua). Система дозволяє голосувати декількома методами:

1. Онлайн (реєстрації голосу за допомогою e-mail із завантаженням скану паспорта, BankID -використовуючи електронний кабінет власника картки ПриватБанк, ConcordBank, Банк Південний, А-банк та власників ЕЦП).

2. Офлайн (паперове голосування в центрах громадських ініціатив, у ЦНАПі та на першому поверсі виконкому, каб. 3а).

Громадські проекти, які отримають найбільшу кількість голосів у рамках суми фінансування громадського бюджету, будуть реалізовані у 2017 році за кошти міського бюджету.

Мета заходу – залучення до участі у процесі голосування мешканців Бердянська задля визначення рейтингу поданих громадських проектів та подальшої реалізації протягом 2017 року за рахунок коштів міського бюджету.

Під час проведення Ярмарку громадських проектів будуть презентовані та висвітлені всі деталі поданих громадських проектів. Кожен автор матиме змогу публічно продемонструвати свій проект та відповісти на запитання всіх бажаючих та зацікавлених учасників заходу.

Чекаємо на всіх активних мешканців та гостей міста
27 січня на Ярмарок громадських проектів
!

Захід організовано виконавчим комітетом Бердянської міської ради за підтримки  ГО “НОВА ЕНЕРГІЯ”. Проект реалізується ВГО “Інститут бюджету та соціально-економічних досліджень” (ІБСЕД) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Розробник електронної системи - ГО SocialBoost.

Участь у заході безкоштовна за умови попередньої реєстрації за посиланням: https://goo.gl/forms/4eWcgoRE69 hyo5Oo2

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама